Skocz do zawartości

Forester - ujeżdżanie i problemy


pakistani

Rekomendowane odpowiedzi

popadało troszkę śniegu.... pojechałem w poniedziałek pobawić się Forkiem na placu.... pięknie bokiem jeździ, to musze przyznać.... pojeździłem z pół godzinki, pojechałem do domku i po jakiś 2 godzinach ruszyłem w trasę.... i tu szok! kierownica drży, bije, powyżej 90/h nie da się jechać bo całe auto wpada w wibracje... pomyslałem że może oponę uszkodziłem na placyku, czy coś innego.... ale po mniej więcej 30 km przeszło..... czyli to był tylko śnieg/lód w feldze....

tak myslę... - zdarzało wam się coś takiego??? od onad 10 lat ujeżdżam ten placyk - i przewinęło się kilkanaście różnych aut, ale coś takiego spotkało mnie po raz pierwszy....

czyścicie jakoś szczególnie auto ze śniegu po zabawie??? bo nie wiem czy to przypadek czy zawsze trzeba skontrolować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ten ból – mam to samo choć za pierwszym razem jak mi się to stało to sie wystraszyłem tak jak ty....

czy jest na to jakaś rada – chyba po zabawie skręcić koła na maxa i usunąć śnieg....

w przeciwnym razie może zamarznąć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslę... - zdarzało wam się coś takiego??? od onad 10 lat ujeżdżam ten placyk - i przewinęło się kilkanaście różnych aut, ale coś takiego spotkało mnie po raz pierwszy....

Po kręciołku wielickim autko me stało jeszcze z godzinę od ostatniego przejazdu i też jak wracałem do domu to zaczęła mi wibrowac kierownica, ale ze jazda po miescie, to nie przeszkadzało za bardzo a i szybko się wykruszyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...