Skocz do zawartości

Ślub siekli... i po ślubie ;)


blazejek

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na to że siekla ma bana - wiec i tak tego nie widzi - :mrgreen: rzucam hasło, by go pożegnać w ostatnim dniu "swobody"

 

24 września o 15.00 w kościele O.O. Dominikanów na Starym Mieście w Lublinie powie swojej drugiej polowie TAK / albo NIE :mrgreen: / - a potem można go odprowadzić do Piotrowic k/Lublina w orszaku Subaraków.

 

Z tego co mi wiadomo, do ślubu pojedzie jakims bulgotem

 

pozdr

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czytać nie może - pytalem wczoraj skad data logowania, to mowil, ze to musialbyc dzien, kiedy probowal sie zalogowac z komputera, gdzie miał ustawione automatyczne logowanie - ale wyskakuje mu komunikat ze : Twoj nick zostal zbanowany, skontaktuj sie z administratorem. Skontaktowal sie - ale ten kontakt pozostawia wiele do życzenia podobno, bo administrator podobno pojecia nie ma o co chodzi i do tej pory nie potrafil mu tego logicznie wytlumaczyc. Podobno zlamal regulamin za co dostal bana, ale jak sie zapytal siekla co konkretnie i dlaczego i jak dlugo - tak nadal administrator go olewa.

 

A ze ma teraz chlopaczyna duzo roboty to i tak na forum nie zaglada - zeby nawet poczytac bez logowania co sie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam ! mialem kiedys zakladac watek na temat czegos takiego jak parada ale nie wiem czy u WAS (samochodziarzy) takie cos wystepuje ? wiadomo ze wsrod motocyklistow(sam nim jestem) parady slubne/weselne to cos normalnego gdzie pali sie gume wali do odciny, kreci sie kolka itp itd a z Wami subarakami to jak to to jest ? robicie cos Waszym klubowiczom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...