Jump to content

Zaproszenie na ślub.

tyca
 Share

Recommended Posts

Witam

Bardzo serdecznie zapraszam całe grono forumowe i symatyków subaru i rajdów na mój ślub, który odbędzie się w Gostyninie (25km od płocka po trasie na łódź) dnia 1 październik 2011r o godzinie 18.00

Był bym bedzo szczęśliwy gdybyście zawitali na urozcystość ślubną SUBARAKAMI bądz Rajdówkami czy evolucjami, powarczeli pod kościołem i w małej paradzie odprowadzili mnie i moją małżonke do sali weselniej.

Do ślubu bede jechał swoim Subaraczkiem gdyz uważam to za jedyne słuszne auto fana SUBARU jakim jestem :) i chciał bym aby było nas jak najwięcej o ile to mozliwe.

pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam serdecznie.

tyca z narzeczoną:)

ps jeśli umieściłem zaproszenie w złym dziale to przepraszam i prosze wskazać gdzie mam je umieścić.

tyca najlepszego :mrgreen:

Przy okazji:

miło się wtedy na stacji Bliska gawędziło :mrgreen:

Widzę że skorzystałeś z rady i zakupiłeś odpowiednie auto :mrgreen::mrgreen::twisted:

zgadza sie zakupiełm juz kawałek czasu temu:)

jakoś sie nigdy nie możemy złapac na mieście...

Ale liczę że do zobaczenia 1 pażdzirnika :D bo Jacool się wstępnie zadeklarował

Możemy sie ustawić np. na bliskiej i obgadamy szczegóły

przy okazji dziękuje i zapraszam

• 3 weeks later...

cześć,

chciałem bardzo podziękować wszystkim przybyłym. Brdzo było mi miło że udało nam sie taK to zorganizować. Wszystklim znajomym i gościom sie bardzo podobało i chwalili nasza parade :)

Siedząc przed ołtarzem dźwięk bokserów i bovów przynosił otuche dzięki, której nie stresowałem się mocno. I u mnie i umałżonki odgłosy z parkingu wnosiły usmiech na nasze twarze.

Impreza była udana szkoda tylko że nie mogliście dotrzeć na poprawiny i nie moglismy spokojnie porozmawiać i wypić małe co nieco :twisted:

ale myśle że sie spotkamy w niedługim czasie i nadrobimy to co nam umkneło przez moje-pana młodego obowiązki

pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje w swoim i żony imieniu