Skocz do zawartości

Zaproszenie na ślub.


tyca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Bardzo serdecznie zapraszam całe grono forumowe i symatyków subaru i rajdów na mój ślub, który odbędzie się w Gostyninie (25km od płocka po trasie na łódź) dnia 1 październik 2011r o godzinie 18.00

 

Był bym bedzo szczęśliwy gdybyście zawitali na urozcystość ślubną SUBARAKAMI bądz Rajdówkami czy evolucjami, powarczeli pod kościołem i w małej paradzie odprowadzili mnie i moją małżonke do sali weselniej.

 

Do ślubu bede jechał swoim Subaraczkiem gdyz uważam to za jedyne słuszne auto fana SUBARU jakim jestem :) i chciał bym aby było nas jak najwięcej o ile to mozliwe.

 

pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam serdecznie.

tyca z narzeczoną:)

 

ps jeśli umieściłem zaproszenie w złym dziale to przepraszam i prosze wskazać gdzie mam je umieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyca najlepszego :mrgreen:

Przy okazji:

miło się wtedy na stacji Bliska gawędziło :mrgreen:

Widzę że skorzystałeś z rady i zakupiłeś odpowiednie auto :mrgreen::mrgreen::twisted:

 

zgadza sie zakupiełm juz kawałek czasu temu:)

jakoś sie nigdy nie możemy złapac na mieście...

Ale liczę że do zobaczenia 1 pażdzirnika :D bo Jacool się wstępnie zadeklarował

Możemy sie ustawić np. na bliskiej i obgadamy szczegóły

 

przy okazji dziękuje i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

cześć,

 

chciałem bardzo podziękować wszystkim przybyłym. Brdzo było mi miło że udało nam sie taK to zorganizować. Wszystklim znajomym i gościom sie bardzo podobało i chwalili nasza parade :)

Siedząc przed ołtarzem dźwięk bokserów i bovów przynosił otuche dzięki, której nie stresowałem się mocno. I u mnie i umałżonki odgłosy z parkingu wnosiły usmiech na nasze twarze.

 

Impreza była udana szkoda tylko że nie mogliście dotrzeć na poprawiny i nie moglismy spokojnie porozmawiać i wypić małe co nieco :twisted:

 

ale myśle że sie spotkamy w niedługim czasie i nadrobimy to co nam umkneło przez moje-pana młodego obowiązki

 

pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje w swoim i żony imieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...