Skocz do zawartości

subaru legacy gt-b twin turbo 97r


subarulegacygtb

Rekomendowane odpowiedzi

wcześniej pisałeś że szybkośc jest ograniczona do 180km,czyli na moim liczniku jakieś 110mph. :!: tak :?:

 

-- Pn wrz 12, 2011 2:31 pm --

 

mam pytanie z innej półki

czy jerzeli wytne katalizator to zmnieni się odgłos czy będzie inny

chciałbym żeby był bardziej rasowy a nie chce ruszać ostatniego tłumika

mam orginalny wydech od A do Z . lub co zmienić bez większych przerubek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na te zdjęcia :

http://www.cardomain.com/ride/2716502

Impreza I generacji z EJ20R, tylko skąd się wzięło tyle miejsca pomiędzy serwem i turbiną ?

 

 

 

Jest na ten temat lektura :

http://wrxatlanta.com/forums/showthread.php?t=17684

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli na mojej skrzyni polece max 180 km\h nie sugerując się wogule licznikiem :roll:

auto nie jest ograniczone elektronicznie tylko przez krótką skrzynie :?: MAM RACJE :idea:

 

Ja pierdykam czy Ty masz jakiś problem z rozumieniem ...

 

Jechałes swoim 220 a teraz sie pytasz czy twoja skrzynia blokuje przy 180? Każdy jdm ma elektroniczną blokade do 180km/h a komputer bierze ta informacje z licznika. Czyli jeżeli ktoś wsadzi konwerter na mile to jadąc 160km/h licznik będzie pokazywał tylko 100 (mil) dopiero jadąc 288km/h Twój licznik pokazywałby 180 a wtedy komputer odciąłby ale tego nie doświadczysz bo twój samochód się do takiej prędkości nie rozpędzi. Uffff...... :mrgreen:

 

A na Alfinte nie masz się co obrażać bo faktycznie naklejka jest badziewna, chamska i bez grama finezji... ot biała wklejka (mogli chociaż próbować dopasować kolor do tarczy licznika). U mnie panowie wysilili się bradziej i na liczniku w miejscu z napisem "km/h", czarnym kwadracikiem z taśmy izolacyjnej zakleili "K" :mrgreen:

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli na mojej skrzyni polece max 180 km\h nie sugerując się wogule licznikiem :roll:

auto nie jest ograniczone elektronicznie tylko przez krótką skrzynie :?: MAM RACJE :idea:

 

Ja pierdykam czy Ty masz jakiś problem z rozumieniem ...

 

Jechałes swoim 220 a teraz sie pytasz czy twoja skrzynia blokuje przy 180? Każdy jdm ma elektroniczną blokade do 180km/h a komputer bierze ta informacje z licznika. Czyli jeżeli ktoś wsadzi konwerter na mile to jadąc 160km/h licznik będzie pokazywał tylko 100 (mil) dopiero jadąc 288km/h Twój licznik pokazywałby 180 a wtedy komputer odciąłby ale tego nie doświadczysz bo twój samochód się do takiej prędkości nie rozpędzi. Uffff

 

No to mój jdm jest inny

przy ok 140 na liczniku nawigacja pokazuje ok 220 przy ok 5.5tyś obr :evil::evil::evil:

 

-- Wt wrz 13, 2011 9:11 am --

 

i pójdzie więcej tylko wczoraj nie było gdzie

 

Ja pierdykam czy Ty masz jakiś problem z rozumieniem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa to że JDM to nei znaczy że masz zawsze krótką skrzynie! pisałem ci że znajomy ma legacy twin turbo 2000r i jedzie 250 bo ma długą skrzynie.

Ale jak zdejmie oszukańca to mu odcina na 180km/h.

mój na seryjnej skrzyni spokojnie robił 220km/h i jeszcze miał zapas, ale elektroniczne odciecie na 180km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że jesteś kozak od subaru jeden z lepszych

Nie odróżniasz BADZIEWNEJ naklejki od naszywki dam ci linka gdzie takie można kupić są w różnych kolorach a sygnał jest puszczony z telekomunikacji światłowodem

A co do wyciągania to samurajem wyciągałem kiedyś patrola

Orginał może się rozpedza do 180km na krótkiej skrzyni,ale jak ktoś już wczesniej napisał mój jest z Arabii Saudyjskiej .

A na tabliczce znamionowej na dole drobnym drukiem bite jest made in china

A tak poważnie obawiam się że i tak ile bym ci nie napisał to i tak ci nie spasuje

zrobie fotke hm ale poco przecież badziewnie wyjdzie

 

pozdrowienia

 

 

Dziwię się, że jeszcze żaden Moderator nie zamknął tego wątku... :twisted: , boicie się zostać posądzonymi o rasizm, antysemityzm, antyanalfabetyzm i homofobię ? ? ? :shock:

 

subarulegacygtb, chłopie, pomyśl zanim coś napiszesz, a potem jeszcze raz, potem przeczytaj i dopiero zamieść....

naprawdę staramy sie tu trzymać jaki taki poziom, choć odrobinę wyższy od onetu... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Tu masz w gratisie, (tylko się nie chwal kumplom na dzielni, bo więcej nie mam....), komplet naprawczy do Twoich ewentualnych następnych wypowiedzi:

 

AAABBBCCCCDDDDEEFFFFFFHHHIIIIIIIIJJJJJKKKKK

LLLLLMMMMNNNOOOOPPPPPRRRSSSTTTTUUUUWWWXXXYYYY

YYYYZZZZŻŻŻŹŹŹŹŹÓÓÓÓÓŚŚŚĘĘĘĘĄĄĄ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

..................-----!!!!!!!!!!????????

 

:twisted::mrgreen::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli u ciebie odetnie dopiero przy 180mph. (oczywiście wcześniej skrzynia się skończy bo nie dasz rady lecieć tak szybko na tej skrzyni)

 

 

wtedy komputer odciąłby ale tego nie doświadczysz bo twój samochód się do takiej prędkości nie rozpędzi. Uffff

NO MOŻE CIUT WOLNIEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta chyba już lepiej by było zamknąć ten wątek, bo wszystko co miało być napisane w temacie, zostało napisane, czasem po trzy i więcej razy, aż wszyscy zrozumieli albo zaczęli udawać, że zrozumieli ....teraz zostało jedynie bicie piany i spamowanie, a wiadomo czym to się skończy...

 

konkluzja:

 

Legacy Twinturbo nie da się łatwo przełożyć z RHD na LHD, ani odwrotnie, a jeżeli już, to bardzo drogo i pracochłonnie. amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...