Skocz do zawartości

Świąteczny Prezent - Kto dostał najlepszy?


Gustaw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiadomo, najprawdoopodobniej jakiś wirus....

 

Ty Kuba to już nic nie mów tylko się lecz. Dżanek jest odpowiednio na Ciebie wq.....y, że zaniedbujesz tą sprawę..

 

 

A ja dostałem na Gwiazdkę piękny model Imprezki w skali 1:24 Hosegawy a jeszcze Mikołajka obiecała, że coś z gadżetów w sklepie SIP-u będę mógł sobie wybrać.

 

Ale..... musiałem też wymienić pompę wodną (dobrze, że silnika nie wykończyłem) i manżetę na drążku kierowniczym a co za tym idzie i ustawić geometrię. No cóż coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Kuba to już nic nie mów tylko się lecz. Dżanek jest odpowiednio na Ciebie wq.....y, że zaniedbujesz tą sprawę..

 

 

Leczę się, niczego nie zaniedbuję, Dżankowi się coś popie....... Ja jestem grzeczny, dziś nawet jadłem kleik na ryżu jak i kazali, ale Cossie stoi sam biedny z niewymienioną piastą :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem krawat !!!!!

 

Nie narzekam:

- moja żona lubi Subaru - już zamówiła Foresia dla siebie,

- mój syn (5.5 roku) dostał zdalnie starowany model Imprezy - od Tesciów,

- na problemy z rzeczoznawcami (i inne) mam ubezpieczenie DAS - jeszcze nie korzystałem, ale podobno działa.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leczę się, niczego nie zaniedbuję, Dżankowi się coś popie....... Ja jestem grzeczny, dziś nawet jadłem kleik na ryżu jak i kazali, ale Cossie stoi sam biedny z niewymienioną piastą

 

To lecz się chłopie, jedz kaszki, kleiki i ciasteczka Cioci Chrum-Chrum tak abyś na 7.01 był pełnosprawnym Stigiem :mrgreen: a z piastą zdążysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co , nikt juą prezentów nie dostał? Czy się wstydzicie, że rózgi były pod choinką? :D

 

Jak mialem 6 czy 7 lat dostalem super extra F1 Ferrari na elektrik : :mrgreen: . Pozerala z 8 paluszkow na dziendobry, a za dawnych czasow ciezko bylo z akumulatorkami, ale na prawde miala niezlego kopa...Coz z tego jak szybko zostala przejeta przez starsze rodzenstwo :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...