Skocz do zawartości

Świąteczny Prezent - Kto dostał najlepszy?


Gustaw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm... nie wiem, czy to wątek do chwalenia się prezentami, czy do mówienia o świątecznym pechu... :roll: Mnie, odpukać, nic złego nie spotkało, a jescze dostałem fajny prezent - rękawice Sparco w kolorze niebieskim 8)

 

ja cie!! no to mamy fajnych mikolajow.ja sie juz swoim STI nauczylem robic baczki.tylko kot dostaje swira a pies ma ubaw hehehe :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cie!! no to mamy fajnych mikolajow.

 

A instruowałeś swojego "mikołaja", co chciałbyś dostać? :) Ja swojemu "mikołajowi" przesłałem adresy sklepów internetowych, powiedziałem mniej-więcej co chciałbym dostać i "mikołaj" sam sobie poradził z zakupem 8). Co dziwniejsze tym "mikołajem" była moja mama - nie dość, że dobrze wybrała to jeszcze "potrafiła" zamówić przez internet :shock:. Zaskoczyła mnie tym :twisted:.

 

ja sie juz swoim STI nauczylem robic baczki.tylko kot dostaje swira a pies ma ubaw hehehe :mrgreen::mrgreen:

 

Dobre :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, a ja dostalem m.in. 2 stopień SJS. Od kogo ? Ano od teściowej :shock: , zawsze łamała wszystkie stereotypy o teściowych , ale tym razem ... poprostu szacuneczek :D

 

Łooooo :shock:

 

Przemeq, fajna mama.... nie masz siostry czasem? :mrgreen:

 

No niestety cholera nie... Sam bym skorzystał, bo by jakieś koleżanki mi przyprowadzała, czy coś :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mc.li, wiesz... tutaj zawsze mozna powiedziec, ze jest ktos kto zna kogos kto zna kogos innego ;) i juz jestes swoj :twisted:

 

[edit] ostatnio jak byl spot "Imprezowy" w Krakowie... podjechalismy na pusty pas 1/4 mili... staly tam jakies hondy... podjechalem do nich aby poprosic zeby zwolonili pas... odpowiedz jaka uslyszalem bylo: "nie ma sprawy OGS" :shock: :lol::lol::lol: - zawsze sie znajdzie ktos kto zna kogos z jakiegos forum :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakow jest maly poprostu... a jeszcze mniejszy noca... nie mow, ze Ty nie spotykasz tak ludzi w ... cholera ;) Atenach? :twisted:

 

W Atenach spotykam tylko (a raczej "aż" 8) ) arno :).

 

A co do rozpoznawania mnie w innych miejscach... Well... Różnie to bywa, choć generalnie staram się unikać bycia rozpoznanym (wiecie - kwestia alimentów :wink:), także składam głównie wizyty inburrito :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja moi mili panowie dostałem od brata najbardziej wypasiony prezent 2005 :) Brat wyczuł lekkiej świątecznej zdziery i wręczył mi SKAKANKĘ RZEMYKOWĄ :) Tak po pro stu sobie wymyslil, ze skakanka rzemykowa is my life i tak bedzie fajnie :) Usmialem sie z tego prezentu pysznie.

 

 

No a drugi prezent z serii WSPANIALE to zaproszenie na SJS do kielców ! :mrgreen:

 

Wiec... juz niedlugo zobaczę z kim tu sobie popisuje na tym forum !

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...