Skocz do zawartości

Forester STi


RadRSTI

Rekomendowane odpowiedzi

Zawiesić się może nie zawiesi., ale spojlery zostaną

 

 

Bzzddduurraaa :wink:

 

Nie no nie wiem może i tak, no to inny przykład. Jak bedzię większy kamień leżał na drodzę to nie rozpiep... pół samochodu tylko będzie można spokojnie wziąść go między koła.

 

Tylko nie pisz, że spojlery zostaną :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakby to ująć, żeby się nie powtarzać :roll:

Może tak: Zwykły Foryś ma prześwit cóś koło 19cm, co nie jest wartością porażającą, ale na polskie drogi (czytaj dziury) w zupełności wystarczającą. Jeżeli to obniżymy zawiasem i dodatkowymi nakładkami to pewnie wyjdzie cóś zblizonego do zwykłej osobówki. Reasumując będziesz mógł brać między kołami kamienie podobnej wielkości jak imprezą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z Gazikiem i Jarmajem - sens jeżdżenia SUV-em jest głównie w tym, że się wisi wysoko i ma się komfort wjeżdżania na krawężniki, przejeżdżania nad kamieniami, jazdy po polnych drogach bez stresu itp.

 

Kupować SUV-a obniżonego i obspojlerowanego, to tak jakby kupić sobie STI i wymontować turbinę... - czyli zepsuć zasadniczą zaletę auta w imię... "niewiadomoczego".

 

Ale jak ktoś lubi - i jeszcze wykłada na takie cuś swoje pieniądze - to wolnoć, Tomku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to ująć, żeby się nie powtarzać :roll:

Może tak: Zwykły Foryś ma prześwit cóś koło 19cm, co nie jest wartością porażającą, ale na polskie drogi (czytaj dziury) w zupełności wystarczającą. Jeżeli to obniżymy zawiasem i dodatkowymi nakładkami to pewnie wyjdzie cóś zblizonego do zwykłej osobówki. Reasumując będziesz mógł brać między kołami kamienie podobnej wielkości jak imprezą :wink:

 

Jak to mówią szału nie ma :wink: Rewelka :roll:

 

przestaje mi się podobać to autko, kurcze no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem podobnego zdania jak Leszek. Podoba mi sie ten Forys (moze tyl taki nieco dziwny jest) Bardzo bym chcial miec Hummera na ogromnej feldze, oczywiscie musowo czarny i z innymi "pseudo bajerami" I co z tego, ze auto te nie bedzie sie nadawalo zeby nim zjechac z ulicy. Gdyby bylo mnie stac na kilka aut to na pewno takiego H2 bym sobie kupil. Samochod ma sie podobac mi i mojej rodzinie (ewentualnie kumplom :lol: ) a cala reszta nie ma znaczenia. Moje zdanie na ten temat wiele osob zna juz od dawna (oczywiscie mowa o forumowiczach) Po co ludzie kupuja takie auta??? Uwazam, ze glownie dla szpanu i checi wyrozniania sie z tlumu. Dla mnie Forys nie podoba sie w ogole, dla kogos innego bardzo. To samo z innymi autami, nigdy kazdego nie zadowolisz i uwazam , ze nalezy sie kierowac swoim rozumem. Znam 2 osoby ktore maja terenowe auta i ani razu nie jezdzili po terenie, zawsze tylko po ulicach. Kupili takie auta bo im sie poprostu podobaly i tyle. Czy sa to odrazu "kretyni" bo nie uzytkuja auta do tego jak zostalo stworzone? To samo z Imprezami, nie kazdy kupuje STi zeby ganiac sie po torze. Jest sporo osob, ktore uzytkuja te auta tylko po miescie. Mozna na ten temat dlugo rozmawiac. Czy to wszystko ma sens? Kiedys Arno ladnie napisal co ma w zyciu sens........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo z Imprezami, nie kazdy kupuje STi zeby ganiac sie po torze.

 

Hmmm... nie sposób się nie zgodzić. Ja kupuję imprezę tylko dlatego, że zawsze chciałem ją mieć i uwielbiam dobrze zbierające się samochody. A co z nią będę robił? Kompletnie nie mam pomysłu - zastanaowię się, jak już ją będę miał :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo z Imprezami, nie kazdy kupuje STi zeby ganiac sie po torze.

 

Hmmm... nie sposób się nie zgodzić. Ja kupuję imprezę tylko dlatego, że zawsze chciałem ją mieć i uwielbiam dobrze zbierające się samochody. A co z nią będę robił? Kompletnie nie mam pomysłu - zastanaowię się, jak już ją będę miał :twisted:.

 

Dlatego drogi Przemqu, jeśli można coś powiedzieć to ja np jakbym miał sobie kupic takiego Forysia STI to dlatego, że mi się podoba i też bym nie wiedział co z nim zrobić :lol:

 

Co jest wyprzedziłem się jednym postem czy co? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego drogi Przemqu, jeśli można coś powiedzieć to ja np jakbym miał sobie kupic takiego Forysia STI to dlatego, że mi się podoba i też bym nie wiedział co z nim zrobić :lol:

 

I ja bym Ci, drogi Leszku, przyklasnął i pogratulował i nie wpędzał Cię w zakłopotanie pytaniami "a co masz zamiar z nim robić"? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego drogi Przemqu, jeśli można coś powiedzieć to ja np jakbym miał sobie kupic takiego Forysia STI to dlatego, że mi się podoba i też bym nie wiedział co z nim zrobić :lol:

 

I ja bym Ci, drogi Leszku, przyklasnął i pogratulował i nie wpędzał Cię w zakłopotanie pytaniami "a co masz zamiar z nim robić"? :mrgreen:

 

Drogi Przemqu chciałem zauważyć drobny mankament albowiem MNIE NA TAKIEGO FORYSIA NIE STAĆ :lol: :wink:

 

Nie no żarty oczywiście ale chciałem tylko powiedzieć ze w tyłku mam to,że to lub tez inne to, to terenówka, jak się podoba i stać to niech se każdy kupi i jeździ. Ja se kupie PAPA MOBILE i co ktoś mi powie, że to ma inne wykorzystanie :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponarzekam. Bo dla mnie taki samochód jest trochę bez sensu. Taka wersja pozbawia Forstera jego zalet, czyli możliwości terenowych (i to całkiem sporych jak na SUV’a), a przecież jak ktoś chce szybko jeździć, to jest Impreza STI.

No bo ja uważam tak: jeżeli potrzebuję samochód w ciężki teren, to kupię jakiegoś Patrola czy Pajero, jeżeli tylko czasami zjeżdżam z asfaltu, albo chcę jeździć nie stresując się dziurami i krawężnikami, kupię Forysia, jeżeli chcę mieć 5-6s do setki, kupię Imprezę....

Więc nie rozumiem, po co na siłę przygwałcać auto z jednego segmentu w drugi.

Jarmaj bo jest jeszcze jedna grupa ludzi:

nie obchodzą mnie parametry auta ani jego możliwości. Liczy sie tylko lans i cobym się ładnie prezentował w autku pod najmodniejszą knajpą w city :) a dla nich takie auto jest "wypas" :)

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla nich takie auto jest "wypas"

 

Przepraszam do mnie pijesz kolego, bo ja napisałem, że ten Forester jest wypaśny a do grupy lans-elotów nie należę (no może troszkę, ale myśle, że każdy posiadacz Subary jest automatycznie lans-elotem).

 

O żesz Ty w mordę i to jeszcze swój, ze Szczecina :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla nich takie auto jest "wypas"

 

Przepraszam do mnie pijesz kolego, bo ja napisałem, że ten Forester jest wypaśny a do grupy lans-elotów nie należę (no może troszkę, ale myśle, że każdy posiadacz Subary jest automatycznie lans-elotem).

 

O żesz Ty w mordę i to jeszcze swój, ze Szczecina :evil:

 

Normalnie nie mam nic do nikogo osobiście :) tym bardziej do "ziomala" ze Szczecina. A o trzeciej grupie wspomniałem tylko dla uzupełnienia obrazu społeczeństwa. wszelkie podobieństwo do osób z forum jest niezamierzone i czysto przypadkowe :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...