Skocz do zawartości

10 września sobota NMnP spotkanie towarzysko szkoleniowe :)


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powróciłem na kołach :D wyjeździłem się... jestem zblazowany jakbym siakieś rowy kopał... :lol:

 

fajnie było , trasa próby długa, szybka, a zarazem techniczna - "las" także robił swoje... mój sentyment do NMnP jest jeszcze większy po dzisiejszym dniu...

 

verciu - szacuken za fajny dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-=nikon=-, leniwcu zewrzyj pośladki i poskładaj coś "klimatycznego" :P:D

 

 

Kameleon jak będziesz miał chwilkę , to.... zresztą wiesz co :D pozdrawiam serdecznie

 

 

Subaru_Forester, bardzo miło było Was (wszystkich) poznać... dobrze że tata ma taki "feeling" do marki :wink: tylko pozazdrościć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wróciłem do domu...

Niestety nauka boków skończyła się szybko - wytartym RE050A okleił się bieżnik... Ale trochę przecholowałem w pewnym momencie i guma nie zdążyły się schłodzić... :mrgreen:

Powolutku dojechałem do domu, wyciągnąłem Pirelli P Zero i dziś byłem na S8 sprawdzić czy są dobre :twisted:

 

Fajnie, że mi się udało wyrwać bo nie wiedziałem do końca czy się uda. Dzięki Vercik za fajny wypad...

 

P.S. Mam nadzieję, że ekipa znajomych co przyjechali Celicą GT Four 340 KM nie zrobili wsi... :mrgreen:

 

P.S. 2 carlos-wrx w końcu się spotkaliśmy, dzięki za prawy (jesteś oazą spokoju :mrgreen: ), auto masz zacne, chętnie byśmy się jeszcze w Kielcach albo lepiej w Ułężu złapali ( w Kielcach jest zabuazowana atmosfera - wiesz o czym rozmawialiśmy) - filmik jakoś wrzucę ale już jak był kręcony to widziałem, że źle że kamerki nie ustawiłem w pionie bo strasznie się bujała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Mam nadzieję, że ekipa znajomych co przyjechali Celicą GT Four 340 KM nie zrobili wsi... :mrgreen:

 

chłopaki Celicą pojeździli 10 minut i wystrzał dwóch slicków z prawej strony, potem przez godzinę czekali na opony, założyli i po 30 minutach znowu wystrzał :(

 

PS. Dzięki wszystkim za przybycie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałbym podziękować wszystkim za super imprezę a przede wszystkim Vertowi za kolejną okazję do polatania i oczywiście za prawy!!! 8) Wyjeżdziłem się za wszystki czasy :twisted: i podobnie jak Carlos czułem się jakbym pół dnia rowy kopał :twisted::mrgreen: .

Dzięki jeszczse raz i do następnego :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...