Skocz do zawartości

Ułęż - Wrześniowa Szkoła Jazdy - 3dni (Czw,Pt,Nie)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i wróciłem do domu. Długi czas nie zapomnę tej imprezy. :) Wszystko oczywiście na najwyższym poziomie. Imprezy integracyjne także. :wink:

 

Przede wszystkim chciałbym podziękować ludziom którzy pomogli mi gdy tego potrzebowałem najbardziej :wink:

 

Kijanka pojechała do domu a ja wróciłem na Ułęż gdzie Czwartek wyleczył mnie z delikatnej traumy udostępniając prawy w VTS-ie :wink:

 

Świetna impreza, szczerze mogę powiedzieć że daaaawno się tak nie bawiłem jak z Wami. :wink:

 

Asi bardzo dziękuję za filmiki, szczególnie za dachowy jak i za dzisiejszy :wink:

 

Czwartkowi, Kozakowi, Asi, Kondziowi, Babyexpressowi, Kubeuszowi za świetnie spędzoną integrację. :mrgreen:

 

Całej ekipie SJR za świetną zabawę jak i naukę.

 

Czekam na kolejną imprezę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Może też z integracją? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiki z piątku:

 

trasa nr 1

trasa nr 2

 

Action

Krzynio 1

Krzynio 2

BabyExpres i Kozak (w końcu ktoś pomachał do "kamery" :roll: :mrgreen: 8) )

biało-czarne bmw 1

biało-czarne bmw 2

czarne bmw

maluch, coś mu nie wyszło

volvo 1

volvo 2

 

piątkowe fociszcze: na imidżu i na twarzoksiążce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Action, jakoś nie słabo widać yaseratti na jednej z fotek :roll: :twisted::mrgreen: i jak mecz? 8)

 

obiecuję poprawę :oops:

 

mój mecz sobotni w tyłek ale za to Legia wygrała więc warto było odpuścić sobie niedzielę:)

 

----

 

nie mogę oglądać tych filmów bo wygląda jakbym jechał wolnym ssakiem :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w niedzielę, każdy z ponad 400km dojazdu w jedną stronę był wart imprezy

 

przejechałem 190km na lotnisku - to był mój osobisty limit, więcej nie dałem rady 1 dnia

 

na temat imprezy mam tylko pozytwyne opinie, bez żadnego ale

organizatorzy mili i kompetentni, trasy ciekawe, w trakcie były poprawiane porozrzucane opony i słupki, dwie trasy zamiast np. jednej dłuższej, to wg mnie lepszy wariant, współuczestnicy przyjaźni, formuła imprezy pozwala pojeździć przez cały dzień do granic sprzętu i kierowców

 

jedynym momenem stresu były przebiegające przez próbę 3 sarny, jedna tylko dogrzanym slickom i klockom Carbone Lorraine zawdzięcza życie (zostało chyba z 5-10 metrów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi po bokach (ale się wyżyłem :twisted: ) puściła poduszka pod silnikiem (zauważyłem jak wracałem...), przewód paliwowy naprawiony na miejscu - dzięki chłopaki :mrgreen:

 

Teraz poliuretany, poduszki,stabilizatory, wachacze przód od STI i ... mogę znowu jechać - tym razem dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiki z niedzieli:

 

Grafitowy blob

Czerwono czarne evo

Grafitowy blob, X, Krzynio 1

Grafitowy blob, X, Krzynio 1

Grafitowy blob, X

BabyExpresowe saxo, machający Czwartek, Czwartkowy gtek

Dartmoor - perfekcyjny przejazd 8) 8) 8)

Czwartkowy gtek 1

Saxo i Czwartkowe specjalne pozdrowienia :twisted::mrgreen:

Dartmoor przejazd 2

Czwartkowy gtek 3 poszedł bokiem

BabyExpresowe saxo

Czwartkowy gtek 4

Dagmara 1

Mały 1

Czwartkowy gtek 5

Dagmara 2

Mały + Czwartkowy gtek

Pug 106 1

Goory 1

Mały 2

Pug 106 2

Goory 2

Saxo, Mały, Evo

Saxo, Evo, Dagmara

Evo w lesie 1

Evo w lesie 2

Mały w lesie

Bmw w lesie

Grafitowy blob w lesie

 

zmęczyłam się :mrgreen:

 

jeszcze muszę przejrzeć foty :roll: :| :twisted: ale to nie dziś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek SUPER impreza dawno tak się nie wyjeździłem, w piątek 115km po torze, w niedzielę 130km, komplet opon zdartych do drutów, pierwsze testy na oponach slick, cały plan na 2 dni zrealizowany :lol: kia-nka wróciła na własnych kołach dała radę, i co najważniejsze dużo cennego doświadczenia w głowie pozostało po tych 2 dniach :wink:

Trasy bardzo fajne technicznie, i szybkie szczególnie szkoleniowa w niedzielę, atmosfera super, pogoda piękna :)

 

Jeszcze raz dzięki całej ekipie SJR oraz Asi za zdjęcia i filmiki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Bywalcy SJR!

 

Dziekujemy Wam za SUPER atmosfere oraz pomoc w organizacji podczas Wrzesniowej Szkoly Jazdy - Edycja 3 dniowa 8)

Byl to naprawde dlugi maraton i gratuluje wszystkim, ktorzy dotarli do mety :mrgreen:

 

Jak to zwykle bywa dopisala nam pogoda (specjalnie tak pisze.. bo czas zaczas igrac z tymi warunkami pogodowymi... "gdzie jestes deszcz? :twisted: "). Dla calego zespolu SJR bylo to wspaniale wyzwanie i zgodnie z naszymi przewidywaniami zawsze wzbogacone o dodatkowe niespodzianki.

 

Dziekujemy za cieple slowa i budujace komentarze. Lubimy je czytac, sluchac i starac sie wyciagac wnioski na przyszlosc. Po ostatniej imprezie 3w1 mamy nowe doswiadczenia, ktore pozwolily opracowac wiele nowych pomyslow.

 

Najblizsza impreza bedzie 29.10 (sobota). Poniewaz zmianie ulegnie koncepcja dot. wykorzystania lotniska spowoduje to zmiane warunkow uczestnictwa. Szczegoly juz wkrotce!!! Jednoczesnie pracujemy aby nasza oferta byla bardziej kompletna i juz teraz moge zapowiedziec, ze bedziemy rozwijac atrakcje, ktore pozwola przezyc niezapomniane chwile podczas kazdej imprezy. Jesli trening ma nam zostac w pamieci to musi byc epicko! :mrgreen:

 

Jeszcze raz dziekuje za "wspomozenie rodziny SJR" w realizacji foto-video. Nasz plan poczatkowy zakladal 2 ekipy foto-video ale wyszlo jak zwykle... czyli moglismy polegac na Was no i na kilku ujeciach z naszych kamer (tych co sie rozwalily na cieciu :P ) i tych co znajomi zostawili a potem nie chcialy dzialac :evil: . Mam nadzieje, ze jak tylko uda mi sie wyspac po 4 dniowym maratonie to przyjdzie moment na zlozenie tego materialu i zrobienia jakiegos klipa :lol:

 

Prosze jeszcze o wyrozumialosc... duzo chcialbym napisac, tyle sie wydarzylo :roll: ... ale znowu sprawy gonia...

Pozostaje z wami w kontakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę fociszczy ode mnie :mrgreen: jak zwykle poszłam na ilość nie na jakość...

 

Zaktualizowana twarzoksiążka

 

i za niedługo będą na imidżu :)

 

no i są: Imidżowe foty :mrgreen:

 

Kameleon, chyba załapałeś się na jedno... może dwa zdjęcia... :roll: :twisted::lol::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...