Skocz do zawartości

Rally Służewiec VIII - 30 sierpnia 2011 o 17:00


wiewior

Rekomendowane odpowiedzi

VIII Rally Służewiec odbędzie się już we wtorek 30 sierpnia. Lista zgłoszeń jest już otwarta, zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz zgłoszeniowy.

- Zostaną rozegrane dwie próby przejeżdżane dwukrotnie, jedna próba na nawierzchni asfaltowej, druga asfalt.asfalt z dużą ilością piasku.

- Wpisowe 80 zł.

- Ograniczenie uczestników do 40.

Zapraszamy wszystkich.

 

Tylko tyle info a co do przejazdów to:

 

http://www.race4race.pl/wp-content/them ... r00011.pdf

 

John_00, Startujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super było :D. Jak by ktoś miał foty Bmw z numerkiem 53 (ta co straciła zderzak na ostatnim przejezdzie) to jak może niech wyśle :mrgreen::P

 

-- Śr sie 31, 2011 12:04 am --

 

Najbardziej rozbawił mnie gość który jechał zapoznanie rowerem :lol::P (ten z niebieskiej imprezy,powinien być na forum). Ledwo się trzymał na tym rowerze ale jak już wracał to pędził jak strzała. Oczywiście w samochodzie bardziej mu wyszło i zajął drugie miejsce, gratulejszyn. Grizusowi także gratuluje zajęcia 3 miejsca :). Ja z moim nowo zapoznanym kierowcą dopiero uczyliśmy się współpracy kierowca-pilot i zajeliśmy ostatnie :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRB, a gdzie stales?

 

Stałem najpierw podczas pierwszych przejazdów na trybunie na samej górze, centralnie nad tą "zapiaszczoną" szykaną (nie było tam 2 okien i fajnie było z góry widać - a jak się odwróciliśmy to widzieliśmy ten kawałek trasy co był przy samym torze dla koni), a podczas 2 przejazdów stałem tam przy wysepce na 1 trasie, którą objeżdżali z lewej strony. A to jak bzyk tam wpadł tym swoim estiajem to, aż się dziwie, że się ludzie nie przestraszyli, bo było grubo :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...