Skocz do zawartości

Grecja - Chalkidiki - Kalithea


sebachon

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Forumowiczów z Chalkidiki! Polecam wszystkim, super hotel na samej plaży (Ammon Zeus), gwarancja upału i ciepłej wody, kluby i restauracje na każdym kroku. Dojazd drogą E-75 przez Bratysławę, Budapeszt, Belgrad, Skopie i Gevgeliię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie znalazłem sposób jak dojechać z hotelu do Attikh Odos a tam juz mnie pokierowali gdzie zostawić amaksi i do którego żelaznego ptaka mam wsiąść. :mrgreen:

 

Dawahj foty i dokładna nazwę chorio co bym Cię na guglach wypaczył. :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy foty :?: 8)

 

Foty zrobiłem, ale siedzę w kafejce internetowej i zapomniałem wziąć kabel od komórki, więc wrzucę jutro w hotelu w Belgradzie.

 

Ostatecznie znalazłem sposób jak dojechać z hotelu do Attikh Odos a tam juz mnie pokierowali gdzie zostawić amaksi i do którego żelaznego ptaka mam wsiąść. :mrgreen:

 

Dawahj foty i dokładna nazwę chorio co bym Cię na guglach wypaczył. :wink: :mrgreen:

 

Dziedzic_Pruski, eimai sto chorio Kalithea, schedon akribws sti mesi tis Kassandras, sto xenodocheio Ammon Zeus. Aurio dystichws prepi na fygo gia tin Polonia, ale dia Beligradis kie Viennas. Cheretismoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siga, siga, re file. Jużem w Polsce od dzisiaj i jutro wrzucę. Ale mam za to ciekawy, zagraniczny tym razem, przypadek z cyklu "cham na drodze" - za chwilę tamże...

 

-- 4 wrz 2011, o 19:42 --

 

Zgodnie z obietnicą dwa, ale wymowne zdjęcia z Kalithea (Chalkidiki):

 

http://imageshack.us/g/545/chalkidiki2.jpg/

 

Seba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dwa lata temu też byliśmy na Półwyspie Chalcydyckim na "środkowym palcu" -czyli Sithonii,który wg. mnie jest najbardziej interesujący,wysokie klify,piękne malownicze plaże w małych zatoczkach i jedne z najpiękniejszych plaż Grecjii w Armenistis,Vourvorou,Sarti,Kalamitsi-czyliprzede wszystkim jego wschodnie wybrzeże,bo zachodnie już nie jest takie ciekawe.

pare fotek z tamtej wycieczki

to z widokiem na majestatyczny Athos

dsc04148p.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

tutaj Vourvorou

dsc04328kopia.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Kalamitsi albo Armenistis,już nie pamiętam

dsc04305kopia.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

dsc04558k.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa lata temu też byliśmy na Półwyspie Chalcydyckim na "środkowym palcu" -czyli Sithonii,który wg. mnie jest najbardziej interesujący,wysokie klify,piękne malownicze plaże w małych zatoczkach i jedne z najpiękniejszych plaż Grecjii w Armenistis,Vourvorou,Sarti,Kalamitsi-czyliprzede wszystkim jego wschodnie wybrzeże,bo zachodnie już nie jest takie ciekawe.

 

No pięknie... 8) Dwa lata temu też tam byłem... Co prawda tylko przejazdem na jedno kąpanie, ale wrażenia niesamowite...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, Chorwacja przy Helladzie to jak Audi 1,9 TDI z Haldexem przy zdrowym 2.0 STI. :wink: :mrgreen:

 

hehe... :lol:

 

Chorwacje też lubie ,ale faktycznie wole być w Grecji....jak to mówi mój syn czuje się bardziej wolny :D

 

W Grecji (a SZCZEGÓLNIE na Peloponezie) mogę znależć wiele miejsc gdzie plaże ciągna się bezludnie kilometrami i nie ma Polaków(wybaczcie ale nie przepadam za wakacjami z Rodakami :| )

Greckie plaże są i piaszczyste i kameniste -do wyboru co kto lubi, na Chorwacji to jedynie otoczaki,nawet w Bolu na Braczu gdzie byliśmy trzy lata temu jest reklamowana jedyna plaże piaszczysta na Chorwacji-"Zlatni Rat" ale ona nie jest tak naprawdę piaszczysta :(

Życie greków odbywa się głównie w licznych tawernach i są one wszędzie,chorwackie konoby też są ok. ale jakoś ich mniej...

W grecji morze zawsze jest cieplejsze niż w Adriatyku nawet w czerwcu...a pogoda najpewniejsza

no a peloponeskie pomarańcze i grapefruity są podobno najlepsze na świecie! a ja bym do tego jeszcze dodał oliwe :wink:

 

i to chyba tak z grubsza, ale Chorwacje też lubię,Trogir,Dubrownik,Rovinij,Pula etc. są naprawdę piękne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie ma Polaków(wybaczcie ale nie przepadam za wakacjami z Rodakami :| )

 

To fakt, ze czesciej słychać swojskie 'kur...!', niz Dober Dan :)

Ja mimo to Chorwacje uwielbiam. Przy czym zaznaczam, ze do Grecji nie mam praktycznego porównania, takze jest juz plan na przyszły rok :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...