Skocz do zawartości

Tribeca w polsce


Fido__

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bijcie jeśli już było - ja nie znalazłem.

 

Za http://auto.gazeta.pl/auto/1,62385,3078399.html

 

BG 21-12-2005, ostatnia aktualizacja 21-12-2005 15:07

 

Luksusowy SUV Subaru - model Tribeca - pojawi się oficjalnie w polskiej sieci japońskiego producenta

 

Tribeca zawita do Polski dopiero w listopadzie 2006 roku. Mimo to samochód możemy już oglądać i kupować w gdańskim salonie tej firmy. Tribeca pochodzi z prywatnego importu. Pięcioosobowa odmiana Tribeki, wyposażona w trzylitrowy, sześciocylindrowy boxer o mocy 250 KM i momencie obrotowym 298 Nm, kosztuje 200 tys. zł. Na życzenie możliwe jest sprowadzenie topowej odmiany siedmioosobowej. Za taki model zapłacimy 240 tys. zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak z gwarancją na ten import z USA. Pewnie jak auto oficjalnie pojawi się w PL to będzie znacznie droższe, katalogowo w USA jest droższe niż Murano,które u nas kosztuje ok 230 - ze stanów mozna je ściągnąć za 150, układam proporcję i... wychodzi mi z 250 - mogę się mylić 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak z gwarancją na ten import z USA. Pewnie jak auto oficjalnie pojawi się w PL to będzie znacznie droższe, katalogowo w USA jest droższe niż Murano,które u nas kosztuje ok 230 - ze stanów mozna je ściągnąć za 150, układam proporcję i... wychodzi mi z 250 - mogę się mylić 8)

 

Wydaje mi się, żę to nie tak strasznie - najdroższe Legacy kosztują około 50 tys. EURO.

Ale z wyglądu to Tribeca troszkę dziwna, chociaż z czasem pewnie się "opatrzy".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z wyglądu to Tribeca troszkę dziwna, chociaż z czasem pewnie się "opatrzy".

Nie bójmy się tego powiedzieć - brzydka :)

 

Brzydka to moze za mocne slowo. Trzeba najpierw zobaczyc ja na zywo z bliska. Tak samo bylo z Impreza MY06.... na zdjeciach wygladala "roznie" ale dopiero gdy zobaczylismy ja na zywo to niemalze kazdy sie nia zachwycal. Osobiscie widzialem Tribece i nie jest jeszcze taka zla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydka to moze za mocne slowo. Trzeba najpierw zobaczyc ja na zywo z bliska.

Jeżeli 2 metry można uznać, że było to z bliska to dalej uważam, że brzydka. Co innego środek, ten mi się w niej podoba :)

 

Tak samo bylo z Impreza MY06.... na zdjeciach wygladala "roznie" ale dopiero gdy zobaczylismy ja na zywo to niemalze kazdy sie nia zachwycal.

Zachwyt może nie nad samym autem (które nawet wygląda), ale zachwyt, ze nie jest tak żle jak na zdjęciach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tribeca jest bardzo ladna w srodku, jest to auto klasy Lexusa itp.

Dyrekcja juz kiedys pisala na temat tego samochodu, ma byc przystosowany do uzytkowania w Europie, miedzy innymi chlodnice oleju w skrzyni i w dyferencjale.

Auto bedzie raczej dla bogatych osob, i to nie ze wzgledu na cene a na koszty utrzymania. Samochod wazy okolo 1925kg i spalanie jest jeszcze wieksze niz w ostro traktowanym STi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIDO- dzieki wzajemnie:)

 

a mi sie tribeca podoba, jest nietypowa. tylko zbyt zabudowana w srodku.

 

lubie auta ktore pozwalaja na przytulanie sie do pasażerki obok :).

 

Mieliscie kiedy takie?

 

Myślę, że libero jest w tym względzie niezastąpione z rodziny subaru :-) Można się przytulać z przodu w czasie jazdy, a potem jak przytulanie nabierze gorącego wymiaru, zatrzymać się i przeskoczyć do tyłu na rozłożone siedzenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ogolnie lowridery sa fajne.Z tego co zauwazylem to w LA modne sa wlasnie takie jak pokazales (male szprychowane felgi i oczywiscie skaczace), za to jak bylem w Cleveland to raczej duze felgi (przynajmniej 20 cali) i gleba na maxa.Pewnie wiele osob sie ze mna nie zgodzi, ale ciekawie to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...