Skocz do zawartości

CO BYSCIE CHCIELI W SWOICH SUBARU - Propozycje


Wujek_ST

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja może kiedyś jakiś wydeszek, turbo timer, remap, ciekawsze felgi, zegary do kompletu i demontaż spoilera ;)

Nie ma co wymagać nikomu nie potrzebnych bajerów, typu podgrzewane fotele elektrycznie regulowane, dobre audio, czy nawigacje GPS :P

To Subaru, nie Mercedes czy BMW :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- moduł skladania lusterek po zamknieciu samochodu

 

tak ale tylko gdy istniej niemożliwość ręcznego wyłączenia tego udogodnienia.

 

Wszystko fajnie ale wszyscy wiemy jakie warunki panują zimą, marznący deszcz, śnieg, odwilż w dzień a nocą na minusie itp. Często nie da się szyby lub drzwi otworzyć bo przymarzły na amen :P Bardzo by mnie bolało gdyby moje pięknie polakierowane lusterko w nowiutkim subaraku robiło za lodołamacz próbując się otworzyć lub zamknąć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przejechałem się trochę Skodą z "autostradowym" kierunkowskazem. Myślałem, że dostanę szału... To wcale nie jest takie fajne, jakby się mogło wydawać. Byle trącenie dźwigni i już "cyk - cyk - cyk". Łapałem się na tym, że próbowałem przełączać kierunkowskaz w drugą stronę, żeby go wyłączyć, i było jeszcze gorzej. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już chciałem napisać, że głupi wątek bo się wszystkim luksusów zachciewa ale znalazłem ten wpis i się podłączę ponieważ zgadzam się w całej rozciągłości :D

 

z takich praktycznych rzeczy to fajna sprawa było by właśnie domykanie szyb razem z przekręceniem kluczyka (patrzę pod katem mego Pana Świnioka)

Zgadzam sie z którymś tam (przepraszam :cry: ) przedmówcą,że dodatki pt.czujniki zmierzchu czy inne deszczu to kretynizm :!: :!: ,później widzi się buraka co to latał jakimś wypasem ,a awaryjnie dostanie jakieś auto i leci bez świateł gdzie wszystko logicznie pojmujące bardziej od ameby dawno by już włączyło :mrgreen:

 

Systemy powinny pomagać (jak domykanie szyb,lusterek,jakieś czujniki parkowania w stodołach na kołach ) a nie wyręczać kierowcę od myślenia :!: :!:

 

Nie jestem bajerantem i bajery mje nie cieszą,ale mile widziane było by: podgrzewanie przedniej szyby,lusterek i mej pupy (aczkolwiek zwykłe ogrzewanie w zimie wystarczy więc nie ma co fisiować)

Generalnie:coś co może pomóc,a nie wyręczyć kierowcę z myślenia.

A wszelkie schowki,skrytki,ułatwienia mile widziane :)

Moje auto jest na szczęście z tych 'STARYCH" gdzie głupią żarówkę można wymienic samemu a nie liczyć na assistance i servis :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym powiedział, że każdy z nich :mrgreen:

 

- moduł domykania szyb i szyberdachu

- moduł składania lusterek po zamknięciu samochodu

- czujnik zmierzchowy

- czujnik deszczu

 

i jeszcze:

- oświetlenie lusterek w osłonach przeciwsłonecznych

- oświetlenie i klimatyzacja schowka przed pasażerem

- oświetlenie w lusterkach zewnętrznych oświetlające przestrzeń wokół drzwi

- elektrycznie otwierana i zamykana klapa bagażnika

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...