Skocz do zawartości

Ułęż - Poniedziałkowa Szkoła Jazdy - 29.08.2011 (poniedziałe


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Możliwe że uda mi się jutro wpaść na trochę :D ale to pewnie dopiero ok 12... czy będzie GTek co bym się mogła w nim troszku podszkolić? :D

Tak, bedzie gotowy :mrgreen:

Mam nawet zapasowe kola jak by za duzo bialego dymu robil 8)

 

Zamawiamy pizze czy robimy grilla ?
Grill!!! :mrgreen:
A mamy brać mięcho czy znowu będzie Ci wypadać z bagażnika na jezdnię :?: :mrgreen:

Hymmmm... a moze tym razem cos innego... nie pakowalem grila bo licze, ze bedzie cos kropic :oops:

No chyba, ze wy zabierzecie jakies chinskiego weberka. A jesli nie to postaramy sie o dobry placek, zawsze mozemy grupowo pojechac na zupe do BP lub kawalek za Rykami jest fajna drewniana knajpeczka (po imprezie) :roll:

 

-- 28 sie 2011, o 18:06 --

 

Gość:

A. Grzesiek - Malar

 

Grupa Szkoleniowa:

00. Prezes Boxer

0. czwartek

1. Darek St

2. Dagmara - CC

3. Joanna7f

4.

5.

6.

7. Lucky7 - Prelude

 

 

Grupa Treningowa:

11. Dartmoor - Kijek

12. BabyExpress - Saxo VTS

13. -

14. Comando - Celica

15. Diter - Evo

16. dabrus - BMW E30

17. Panek - Golf R

18.

19.

20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że uda mi się jutro wpaść na trochę :D ale to pewnie dopiero ok 12... czy będzie GTek co bym się mogła w nim troszku podszkolić? :D

Tak, bedzie gotowy :mrgreen:

Mam nawet zapasowe kola jak by za duzo bialego dymu robil 8)

no to miiijodzio :D:mrgreen: w takim razie PW 8)

 

-- N sie 28, 2011 7:08 pm --

 

buu ale numerek mię się nie podobuje :? :| :roll: :P:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK... zamowimy placek... tylko w razie "sily wyzszej" szukamy innego jadla lub zupa na BP...

 

Bedzie nas 2-instruktorow i mini zaplecze do zmiany kolek.

 

Rano o 10:00 (jesli bedziemy mieli maly poslizg to znaczy, ze trasa ambitna :mrgreen: ) rejestracja na 2-giej bramie - do zobaczenia!

 

Gość:

A. Grzesiek - Malar

 

Grupa Szkoleniowa:

00. Prezes Boxer

0. czwartek

1. Darek St

2. Dagmara - CC

3.

4.

5.

6. Joanna7f - ale numer :twisted:

7. Lucky7 - Prelude

 

 

Grupa Treningowa:

11. Dartmoor - Kijek

12. BabyExpress - Saxo VTS

13. -

14. Comando - Celica

15. Diter - Evo

16. dabrus - BMW E30

17. Panek - Golf R

18. AdVers - Evo

19.

20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby słoneczna :wink: Wspólny wypad do knajpy po Ułężu jest zacnym pomysłem :wink:

 

A mamy brać mięcho czy znowu będzie Ci wypadać z bagażnika na jezdnię :?: :mrgreen:

 

Tym razem nic nie biorę skoro ma nie być grilla. Najwyżej zamówimy pizzę. Albo właśnie wylecimy gdzieś po wszystkim. :wink:

 

 

sie 29, 2011 7:53 pm

 

 

Świetna impreza!!! Wybawiłem wygadałem i wyjeździłem się jak chyba nigdy. :)

 

Podziękowania dla:

Czwartka i Daniela za super imprezę. :)

Baby express za prawy i za motywację do szybszej jazdy w celu złapania Cię. :mrgreen:

Dla Wełniacza za filmiki.

Dla Asi za fotki.

 

Czekam na kolejną super produkcję poniedziałkowej szkoły jazdy. :wink:

 

 

 

 

 

Czwartek dzięki Tobie miałem w drodze powrotnej wykład jak to Ty wymiatasz latając bokami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowców bombowców 8) :mrgreen:

 

Podziękowania... :shock:

dla wszystkich za, jak zwykle, super atmosferę 8)

dla Czwartka za super szkolenie 8) 8) i te drifty :mrgreen::twisted:

dla Romka za super przejażdżkę i fotki :twisted: 8)

dla Marcina za... :shock: super hiper mega przejażdżki :shock: :twisted: 8) do tej pory huczy mi w głowie... :twisted::lol::mrgreen:

i dla Czwartka i Wełniacza za filmiki :D

 

btw. Czwartek, świetnie gotujesz :mrgreen::mrgreen:

 

Zaraz spróbuję ogarnąć fotki. Wyszło ich ponad 300 :shock: zobaczymy co się nadaje... :twisted::lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również dziękuje 80 klocków nastukałem do godziny "w" :mrgreen::mrgreen: więc nie było źle :P

 

czwartek dzięki za naprawy blacharskie :mrgreen:

 

Parkowanie made in Czwartek

 

nice :mrgreen:

 

W drodze powrotnej 300zł mandatu i zabrany dowód ale warto było

 

chciałbym zobacyć minę policjanta który zajrzał do środka :mrgreen: za co zabrali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna impreza!!! Wybawiłem wygadałem i wyjeździłem się jak chyba nigdy. :)

Czwartek dzięki Tobie miałem w drodze powrotnej wykład jak to Ty wymiatasz latając bokami :mrgreen:

Cieszymy sie ze wyjezdziles swoje... no a z tym gadaniem... przynajmniej nie trzeba bedzie namawiac na nastepna impreze :mrgreen:

 

Pozdrawiam kierowców bombowców 8) :mrgreen:

Podziękowania... :shock: dla wszystkich za, jak zwykle, super atmosferę 8)

dla Czwartka za super szkolenie 8) 8) i te drifty :mrgreen::twisted:

dla Romka za super przejażdżkę i fotki :twisted: 8)

dla Marcina za... :shock: super hiper mega przejażdżki :shock: :twisted: 8) do tej pory huczy mi w głowie... :twisted::lol::mrgreen:

i dla Czwartka i Wełniacza za filmiki :D

no i dla Ciebie za ogarniecie GTeka i przejechanie chyba kolo 80km... i to z widocznymi efektami szkoleniowymi 8)

 

btw. Czwartek, świetnie gotujesz :mrgreen::mrgreen:

Zaraz spróbuję ogarnąć fotki. Wyszło ich ponad 300 :shock: zobaczymy co się nadaje... :twisted::lol::mrgreen:

Z tym gotowaniem... to przesadzilas... :D :shock: :mrgreen: mialas nikomu nie mowic :oops::mrgreen::mrgreen:

Teraz musze sie tlumaczyc... ze sie nie przypalilo......... no ale jak jedzenie na telefon sie zrobi to nie ma lipy... i na czas jest :roll:

Umiem jeszcze dobrze zmywac czyli naciskac guzik w zmywarce. :mrgreen:

 

Na fotki wszyscy czekaja... z gory dziekuje :!: Tym razem, w trakcie imprezy, w mojej kamerce padla bateria (dziwne) ale dzieki Wełniaczowi mamy troche materialu wideo... teraz tylko pozostaje znalezc czas na montaz!

 

Parkowanie made in Czwartek
:twisted:

Dzieki wielkie za obecnosc :!: Milo Ciebie bylo zobaczyc a filmy jak zwykle ratuja sytuacje :lol:

Daj mi znac na PW czy to Parkowanie mozesz nam udostepnic - nie mam tego pliku w Twoim katalogu!?!

 

 

ja również dziękuje 80 klocków nastukałem do godziny "w" :mrgreen::mrgreen: więc nie było źle :P

czwartek dzięki za naprawy blacharskie :mrgreen:

Spoko... wypchnalem co samo odskoczylo... moj Magik Blacharz nauczyl mnie, ze nie nalezy za wszelka cene wszystkiego prostowac... bo potem jest wiecej sladow i roboty dla niego :mrgreen:

Twoja przygoda - pukniecie kolumny z opon - to przypadek, ktory moze sie zdarzyc kazdemu kto trenuje i cwiczy. Mimo to uwazam, ze warto jezdzic, cwiczyc i czasem porysowac delikatnie auto niz wykonac potem w najmniej spodziewanym momencie figure z komentarzem "Ale Urwał!". Zawsze jest dyskusja czy jesli tam by stal slupek zamiast opon... jednak moim zdaniem, sa miejsca gdzie taka opona jest potrzebna do tego zeby mobilizowac kierowcow do pracy... przewrocony slupek rozleniwia.

 

W drodze powrotnej 300zł mandatu i zabrany dowód ale warto było

Warto bylo pojezdzic po Ulezu... tylko ten fotel wstaw... mozna wziac instruktora na prawy, czas zmierzyc! :P .... bo jeszcze nie slyszalem o mandacie, ktory warto bylo dostac :P

 

chciałbym zobacyć minę policjanta który zajrzał do środka :mrgreen: za co zabrali ?

Jesli lapia gdzies kolo lotniska za drobne wykroczenie to czasem puszczaja na haslo "Wracam ze Szkoly Jazdy Racing" 8)

Ale zapewne na trasie Lubelskiej, wiec tam to ciezko sie dogadac.... obstawiam na najbardziej oczywisty powod - brak bieznika na oponach a raczej wystajace z nich druty! My tez spotkalismy Panow na naszej trasie rajdowej (alternatywna trasa) ale jeden zdarzyl tylko glowe podniesc a drugi siedzial w kwitach... przelecielismy obok nich chalasujac drutami z naszych opon :twisted:

 

Ponizej prezentuje wyniki naszego zadania:

 

BabyExpress - Saxo 1:04.7, 1:03.2

Przemek - Evo 1:07.5, 1:05.4

Dartmoor - Kia 1:18.8, 1:07.3

Comando - Celica 1:08.0, -

Lucky7 - Prelude 1:21.15, 1:17.09

Dagmara - CC 1:26.2, 1:20.4

 

Do zobaczenia na nastepnej imprezie:

Ułęż - Wrześniowa Szkoła Jazdy - 30.09.2011 (piątek)

 

Ekipa SJR chciala podziekowac przybylym Uczestnikom :!:

Niech zaluja Ci co sie wpisali a nie przyjechali :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli lapia gdzies kolo lotniska za drobne wykroczenie to czasem puszczaja na haslo "Wracam ze Szkoly Jazdy Racing"

Ale zapewne na trasie Lubelskiej, wiec tam to ciezko sie dogadac.... obstawiam na najbardziej oczywisty powod - brak bieznika na oponach a raczej wystajace z nich druty! My tez spotkalismy Panow na naszej trasie rajdowej (alternatywna trasa) ale jeden zdarzyl tylko glowe podniesc a drugi siedzial w kwitach... przelecielismy obok nich chalasujac drutami z naszych opon

 

Zapomniałem przeglądu zrobić. Jak zobaczył mnie w kasku, to zapomniał o bożym świecie i na opony nie patrzył :mrgreen:

 

A mandat za wyprzedzanie na wysepce... Dużo miejsca było a ja 90 jechałem. Służbiści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...