Skocz do zawartości

Rally Służewiec VII - 23 sierpnia 2011 o 17:00


wiewior

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla wszystkich spotkanych i nie spotkanych :P

lukass, faldżip, grizzus dobre przejazdy

Dzięki :wink:

 

Mam nadzieję że ktoś nagrywał dzisiejsze moje wyczyny, bo miejscami było naprawdę gruuuuubo :twisted:

Zdecydowanie najlepsza trasa ze wszystkich edycji - bardzo szybka, ale i miejscami wymagająca technicznie jak i "grand cojones" :twisted:

Niestety dzisiaj bez dzbanka i z lekkimi szkodami, za to było w kilku miejscach bardzo widowiskowo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi rowniez milo bylo poznac :) pozdro dla calej "kocykowej" ekipy, gratki dla lukass'a za mistrzowskie ujezdzanie Justyny i za ratowanie na ostatnim przejezdzie. No i powiem ze pod duzym wrazeniem jestem ekipy z cytryn. Gratulacje dla Sieli za 1 place, rozbrykales sie chlopaku widze. Szkoda dzbanka z generalki. 58 tysiecznych chyba zabraklo. A konkurencja tez bardzo mocna. Generalnie jak zawsze gruba impreza. John00 tez widze z wtorku na wtorek progress. Gratulacje wszystkim. Mam nadzieje ze w koncu za tydzien bede tez jezdzil. Pozdro

 

-- 24 sie 2011, o 12:00 --

 

Acha i miejmy nadzieje, ze juz wiecej laweta nie bedzie potrzebna, ale juz znizke dla nas ugadalem. Numer tez zapisany. Nie daj boze sluze kontaktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku II odcinka wyszedł za to naprawdę wymagający pierwszy który mi osobiście jechało się świetnie, a dowody mojej przeciętej szykany na zdjęciach pokazują że było grubo szczególnie ostanie lewo prawo przez krawężniki. Koledze ze srebrnego BMW życzę szybkiego ogarnięcia fury no i Gratki dla saxofonów za genialne czasy.

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...