Skocz do zawartości

Własnie udało mi się.....


goldenarts

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Mamcia, ozdrowiałaś już ?? Żaadko bachory doglądasz, a ostatnio jakby przez pączkowanie sie rozmroziły czy cuś ;)

 

Faktycznie - mam bachory nowe

Tyko cóś mało rozrywkowe

 

mamusia

Ps. Buziaki dla żony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powinien nazywac się "cała Polska czyta dzieciom" i co miesiąc mamusia powinna wydawać płytę na której czyta trzodce forumowej wszystkie posty z ostatniego miesiąca, przydatne szczególnie dla spędzających dużo czasu za kółkiem, płyta do odtwarzacza i w Polskę :). Wkońcu forum byłoby dostępne dla niepiśmiennej części społeczeństwa, i trzeba pomyslec o ułatwieniach dla części "byczej" która z powodu dyskografi nie ujawnia się z obawy przed Owocem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na forum nie bylo miesiac w wakacje(niektorzy napewno dobrze wspominaja ten okres :mrgreen: ) ... i zrobily sie takie zaleglosci, ze na prosta wyszedlem po pierwszym sniegu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną z traum, jakie przeżywałem, gdy jeździłem ciągle po świecie, była konieczność wyjechania do miejsca, gdzie nie było dostępu do Forum (tj. był, bo jest wszędzie, ale bardzo utrudniony - np. 25€ za dobę w hotelu za dostęp do sieci). Włączałem komp w biurze w poniedziałek rano...

 

 

...chwila nerwowego oczekiwania...

 

 

... 681 nieprzeczytanych postów :shock:.

 

I co z tym robić? Tu niby robota do zrobienia, a tu na pewno były same ważne, on-topiczne posty :wink: :twisted:.

 

Jakoś tak się zawsze działo, że robota była odkładana na bok - w końcu musiałem się upewnić, że nie przegapiłem czegoś ważnego :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej polowe watkow wrzucialem do Ignorowanych, polowe z tego co zostalo poprostu przegladalem... a dopiero 1/4 z calosci czytalem... a teraz... :shock: jakos wszystko jest wazne :? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...