Skocz do zawartości

Mam i co dalej?


Dudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeszcze raz. Stałem się szczęśliwym posiadaczem imprezy WRX my08 sedan. Totalna seria, przebieg 13kkm. I co? I jestem póki co rozczarowany. Do tej pory nie jechałem ba nie słyszałem nigdy Imprezy "seryjnej". Sterowałem jakieś GT-ki 290ps Sti my07 ~340 ps i było fajnie. Tu natomiast nie dzieje się nic. Brzmi jak polonez zero dzwięku boxera, a przede wszystkim absolutne zero hamowania. Do tej pory miałem puga 306 gti6 jakieś 170ps i po przesiadce czuje sie jek w taxówce. Owszem przyśpieszenie minimalnie lepsze ale spodziewałem się czegoś więcej. Owszem moja żonka uważa że autko jest ciche,wygodne, nic nie strzela nie podskakuje i wogóle jest super. Ja natomiast spodziewałem się zupełnie czegoś innego. Pytanie do Was: Wydech,program, hamowanie np: brembo od sti czy może zmienić żonę??? Na sti funduszy brak drugie auto tez nie wchodzi w grę. Póki co wymieniłem płyny ustrojowe (wszystko Motul),klocki,płyn hamulcowy, filtr powietrza na taki który daje +10pkt na dzielni czyli cosworth. Czego tak naprawdę mogę sie spodziewać po wydechu i programie. Teraz mam wrażenie jak by ta turbinka prawie wcale nie miała ochoty ładować. Jeśli zaczęło by to jechać jak ten Gtk to ja poproszę. Na co mogę liczyć po takim remapie? Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No tak ale ten Gtk to tez kiedyś był taki seryjny "wrx". Teraz jest tam co prawda SA lużny wydech i pare innych modów. Startował z 218ps ja mam 230. Czyli wg ćiebie jestem skazany na dupowóz? Nie może być. Coś z tym zrobie!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. tylko znajdz Sti 2005 z przebiegiem 13000km do 60k pln.I to takiego który do PL przyjechał w jednym kawałku. Nasz WRX jest prawie nowy i to zadecydowało o kupnie tegoż auta.Gdyby nie to byłbym skazany na jakieś coś pt tdci czy cóś w tym rodzaju. Aż mnie ciarki przeszły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem póki co rozczarowany.

 

Faktycznie taka porażka??? Hmmmm, przenieś do nielegala i wal najpierw mapkę z przelotem. To na początek o 180stopni zmienia oblicze auta na +. Podejrzewam, że problem leży w niezgraniu błędnika z narządem słuchu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przelot i program jestem już umówiony. Pytam czego się mogę po tym zabiegu spodziewać? Czy jak wyjadę z "Alwernii" po zabiegu to poczuję się jak w nowym aucie czy dalej będę rozczarowany? I na co mogę liczyć w sensie wykresu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX to wóz dla bab :twisted: Skoro wcześniej jeździłeś bardziej męskimi autami to nic dziwnego, że teraz masz lekki zawód. Rób wydech i remap to się troszkę poprawi, ale cudów nie ma się co spodziewać. Żeby to jechało jak wspomniany GT lub STI czeka Cię sporo wydatków :mrgreen:

 

I zrób tak jak kolega Niedźwiedź mówi - najpierw przebadaj autko może z nim jest coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam, najlepszą opcją będzie sprzedać WRXa i kupić jakiś dupowóz do 20 tyś dla żony :wink: a resztę przeznaczyć na GT i go modzić według uznania.

Przerabiając tego WRXa skończy się tak,że żona będzie marudzić że głośno,twardo i takie tam, a ty będziesz wiecznie miał niedosyt :wink:

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko przebadałem na dziesiątą stronę. Łącznie z tym że tuner podpiął kompa zgrał mapy, pogrzebał i stwierdził że totalna seria i wszystko gra. I żebym to sprzedał i kupił Evo. :wink:

 

WRX us czy EU?

 

Twój tuner prawie ma racje: sprzedaj ale kup STI :mrgreen: najlepiej takie z dopiskiem type-r, ra, spec-c ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...