Jump to content

Jakie Subaru kupić?

paul_78
 Share

Recommended Posts

Ma być metalowe, najlepiej bardzo szczegółowe i jak najbardziej estetyczne - wszelkiej tandecie mówimy NIE. Jeśli chodzi o skalę, to nie bardzo wiem, w jakiej wykonane są te modele, ale wolałbym raczej duży 1:32, 1:24. Modele do sklejania raczej odpadają, brak mi precyzji i cierpliwości.

Oczywiście - Impreza. Preferowana w wersji WRC, ale niekoniecznie. Rocznik... właściwie dowolny, ale najlepiej albo nowy model, albo GT.

Mile widziane linki :mrgreen:

Nie szkodzi, że nie do składania. nawet lepiej - od razu profesjonalnie złożone, polakierowane i ewentualnie oklejone. Te autoarty są bardzo ładne na zdjęciach. Czy gdzieś w Warszawie można zobaczyć takie "na żywo"?

AutoArty można obejrzeć w Wawie na ul.Targowej 33a w pawilonach.Ja sam mam 2 autoarty,zgadzam się ze robią najfajniejsze i najdokładniejsze modele w skali 1/18.Jak chcesz foty to PW.Minusem jest dosyć wysoka cena,ale na Allegro prawie zawsze można znaleźć coś ciekawego za relatywnie niską cene

Np.http://allegro.pl/show_item.php?item=78152869

ps.1 post :D

AutoArt robi bardzo detaliczne modele, nie są tanie ale wczoraj oglądałem takie na żywo i jestem pod DUŻYM WRAŻENIEM !!!

Wydaje mi się że to są najlepiej wykonane gotowe modele metalowe jakie widziałem.

Ja wczoraj w ramach ciekawostki przyrodniczej zaszedlem sobie podczas robienia swiatecznych zakupow do Blu Siti. Tam jest khakies stanowisko z modelami i ten terere. Pan jak mi pokazal model WRCa2004 napedzany na 4 kola z z silnikiem benzynowym o poj. jakiejśtam części konia to malo co nie obsunalem się na ziemie. zajebioza zabawka. Drugi raz się prawie obsunąłem jak podał cene modelu (z 0,5 litra benzyny gratis w komplecie) - 1840zl Brutto !!!

:wink:

Ja wczoraj w ramach ciekawostki przyrodniczej zaszedlem sobie podczas robienia swiatecznych zakupow do Blu Siti. Tam jest khakies stanowisko z modelami i ten terere. Pan jak mi pokazal model WRCa2004 napedzany na 4 kola z z silnikiem benzynowym o poj. jakiejśtam części konia to malo co nie obsunalem się na ziemie. zajebioza zabawka. Drugi raz się prawie obsunąłem jak podał cene modelu (z 0,5 litra benzyny gratis w komplecie) - 1840zl Brutto !!!

:wink:

to dosyc nieduzo, mialem okazje bawic sie czyms takim, zabawa przednia, a jakie fajne drifty mozna robic :D

sklep Subaru może zamówić prosto z AutoArtu modele które są na stronie sklepu internetowego AutoArt tak w ramach reklamy :mrgreen:

ja osobiście mimo amatorksich umiejętności malowania i sklejania kolekcjonuję Imprezy WRC 1:24 poszczególnych generacji, właśnie niedawno kupiłem WRC 2005 - Tamiya robi najlepsze :) a frajda spora z tworzenia samemu :)

Witek, ceny są różne,od 200zł,do ponad 400 za Skyline R34.Evo 7 w tym samym sklepie kosztuje ~360zł.Imprezy w przedziale 250-270zł.Mówie oczywiście o skli 1/18.Ale jeśli miałbym tam kupować model,to tylko w ostateczności.W końcu na allegro spotyka się to samo,ale o połowe taniej.

• 2 weeks later...

Witam!

Moja impreza ma już prawie ukończone podwozie :)

Witek co chcesz wiedzieć o tych modelach z Auto Artu? Sa dwie imprezy ... jedna kombi druga sedan ... moze jak bede w tym sklepie to zrobię fotki jakieś .. ale nie wiem czy jestes zainteresowany czy jak ?

zabawa z podwoziem jest najfajniejsza, nie lubię malowania obwódek w szybach na czarno bo zawsze coś zapapram nie tak jak trzeba :evil:

fajnie, że wrzucasz fotki etapów do podpisu, ja sobie pewnie wrzucę fotkę wszystkich czterech jak już tego zrobię :)

ja bym sporo zapłacił za 22b ale nigdzie nie ma :(