Skocz do zawartości

Jakie Subaru kupić?


paul_78

Rekomendowane odpowiedzi

Ma być metalowe, najlepiej bardzo szczegółowe i jak najbardziej estetyczne - wszelkiej tandecie mówimy NIE. Jeśli chodzi o skalę, to nie bardzo wiem, w jakiej wykonane są te modele, ale wolałbym raczej duży 1:32, 1:24. Modele do sklejania raczej odpadają, brak mi precyzji i cierpliwości.

 

Oczywiście - Impreza. Preferowana w wersji WRC, ale niekoniecznie. Rocznik... właściwie dowolny, ale najlepiej albo nowy model, albo GT.

 

Mile widziane linki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AutoArty można obejrzeć w Wawie na ul.Targowej 33a w pawilonach.Ja sam mam 2 autoarty,zgadzam się ze robią najfajniejsze i najdokładniejsze modele w skali 1/18.Jak chcesz foty to PW.Minusem jest dosyć wysoka cena,ale na Allegro prawie zawsze można znaleźć coś ciekawego za relatywnie niską cene

Np.http://allegro.pl/show_item.php?item=78152869

 

 

ps.1 post :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w ramach ciekawostki przyrodniczej zaszedlem sobie podczas robienia swiatecznych zakupow do Blu Siti. Tam jest khakies stanowisko z modelami i ten terere. Pan jak mi pokazal model WRCa2004 napedzany na 4 kola z z silnikiem benzynowym o poj. jakiejśtam części konia to malo co nie obsunalem się na ziemie. zajebioza zabawka. Drugi raz się prawie obsunąłem jak podał cene modelu (z 0,5 litra benzyny gratis w komplecie) - 1840zl Brutto !!!

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w ramach ciekawostki przyrodniczej zaszedlem sobie podczas robienia swiatecznych zakupow do Blu Siti. Tam jest khakies stanowisko z modelami i ten terere. Pan jak mi pokazal model WRCa2004 napedzany na 4 kola z z silnikiem benzynowym o poj. jakiejśtam części konia to malo co nie obsunalem się na ziemie. zajebioza zabawka. Drugi raz się prawie obsunąłem jak podał cene modelu (z 0,5 litra benzyny gratis w komplecie) - 1840zl Brutto !!!

 

:wink:

to dosyc nieduzo, mialem okazje bawic sie czyms takim, zabawa przednia, a jakie fajne drifty mozna robic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep Subaru może zamówić prosto z AutoArtu modele które są na stronie sklepu internetowego AutoArt tak w ramach reklamy :mrgreen:

 

ja osobiście mimo amatorksich umiejętności malowania i sklejania kolekcjonuję Imprezy WRC 1:24 poszczególnych generacji, właśnie niedawno kupiłem WRC 2005 - Tamiya robi najlepsze :) a frajda spora z tworzenia samemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, ceny są różne,od 200zł,do ponad 400 za Skyline R34.Evo 7 w tym samym sklepie kosztuje ~360zł.Imprezy w przedziale 250-270zł.Mówie oczywiście o skli 1/18.Ale jeśli miałbym tam kupować model,to tylko w ostateczności.W końcu na allegro spotyka się to samo,ale o połowe taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Moja impreza ma już prawie ukończone podwozie :)

 

 

Witek co chcesz wiedzieć o tych modelach z Auto Artu? Sa dwie imprezy ... jedna kombi druga sedan ... moze jak bede w tym sklepie to zrobię fotki jakieś .. ale nie wiem czy jestes zainteresowany czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawa z podwoziem jest najfajniejsza, nie lubię malowania obwódek w szybach na czarno bo zawsze coś zapapram nie tak jak trzeba :evil:

fajnie, że wrzucasz fotki etapów do podpisu, ja sobie pewnie wrzucę fotkę wszystkich czterech jak już tego zrobię :)

 

ja bym sporo zapłacił za 22b ale nigdzie nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...