Skocz do zawartości

2006 WRX


jackk3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Czy ktos moze mial okazje testowac nowa WRX (2.5 silnik). Jestem b. ciekawy opinii. Bylem pare dni u dilera i musze przyznac ze zmieniono dosc duzo. Mam zamiar je przetestoeac w przyszlym tygodniu ale oipinie mile widziane (jako ze nigdy nie mialem Subaru, do tej pory Acura :D ).

Z gory dziekuje

Jacek

P.S.

B. fajne forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie 'zielony' to nie jestem. Jechalem pare razy WRX, ostatni raz ponad 2 lata temu. Chodzilo mi o model 2006, ktore uwazam ma pare istotnych zmian. Np. Acura/Honda znam jak wlasna kieszen, czego niestety nie moge powiedziec o WRX. Ale zastosuje sie do rady i sprobuje poczytac. :shock:

Pzdr

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zartowalem przeciez :wink:

 

Rozumiem, ze jestes w USA, hmm? To generalnie raczej trudno bedzie nam powiedziec, bo technicznie poza nowym silnikiem i (chyba) skrzynia WRX 06 sie wiele od 05 nie rozni, ale za to EU Spec sie troszku rozni od US Spec. Zadnych rewolucji nie ma, poza zwyklym dostrojeniem zawieszenia i takimi sprawami.

 

Zmiany obejmuja przede wszystkim wlasnie silnik 2.5 litra (ale to w USA chyba juz bylo?) i wyglad, czyli nowy przod, troszke inny tyl, dluzsze przetloczenie blotnikow tylnych (chyba) i jasniejsze wnetrze. Najlepiej sie po prostu przejedz, S-AWD rulez :wink:

 

Ale niech sie wypowiedza osoby bardziej kompetentne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie USA ale 'O Canada' :D

Po drugie zmiany sa:

silnik, wieksze hamulce (z przodu 4, z tylu 2 tloki), felgi 17", opony 45, climate control, swiatla 'projection beams z przodu', podgrzewane fotele(przod), zmieniona skrzynia biegow (1 i 2 inne, 1 'redisigned' - nowe synchros?, nowe fotele, podobno sprzeglo jest troche zmienione ?, to tyle co z pamieci.

Zobaczymy po jezdzie, licze na duza wieksza moc (na US forum d. ludzi twierdzi ze liczba 230 KM jest 'zanizona', samochod jakby mial 250 KM, ale to moze wiekszy moment sprawia ze wydaje nam sie ze ma wieksza moc.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o WRX US i UE to sa bardzo podobne i praktycznie identyczne. Model '06 zarowno u nas jak i w stanach jest chyba identyczny (byc moze ciut miekszy)

 

Co do wrazen z jazdy WRX'em MY06 to nikt chyba z forum ci nie pomoze. Wkrotce dane auto bedzie posiadal niejaki Domestos666 :twisted: i wszyscy czekamy na relacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce sie umowic na jazde po swietach (moze wtorek) i wziasc auto na co najmniej 1 godz i jesli bedzie to mozliwe to bez dilera (watpie). Zdam relacje ale biorac moja nieznajomosc WRX nie wiem czy to bedzie cos warte.

A nie mas zkogoś znajomego z modelem wcześniejszym by się takowym przejechać? Wtedy będziesz miał materiał do porównań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie USA ale 'O Canada' :D

Po drugie zmiany sa:

silnik, wieksze hamulce (z przodu 4, z tylu 2 tloki), felgi 17", opony 45, climate control, swiatla 'projection beams z przodu', podgrzewane fotele(przod), zmieniona skrzynia biegow (1 i 2 inne, 1 'redisigned' - nowe synchros?, nowe fotele, podobno sprzeglo jest troche zmienione ?, to tyle co z pamieci.

Zobaczymy po jezdzie, licze na duza wieksza moc (na US forum d. ludzi twierdzi ze liczba 230 KM jest 'zanizona', samochod jakby mial 250 KM, ale to moze wiekszy moment sprawia ze wydaje nam sie ze ma wieksza moc.

Pzdr

 

Wersja europejska miala takie hamulce od 2002 roku... felgi tak samo i opony tez... automatyczna klimatyzacja jest chyba od 2003... a od 2005 jest nowa deska rozdzielcza (taka jak teraz w 2006)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja europejska miala takie hamulce od 2002 roku... felgi tak samo i opony tez... automatyczna klimatyzacja jest chyba od 2003... a od 2005 jest nowa deska rozdzielcza (taka jak teraz w 2006)...

 

Tak tez myslalem ze dostajemy to co Wy juz macie. Wersja poprzednia jezdzilem, poza tym chce mu dac troche w 'trabe' :P i na to samochod u dilera jak znalazl.

Pzdr

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...