Skocz do zawartości

Legacy 2010 odblokowywanie DVD podczas jazdy


kufelct

Rekomendowane odpowiedzi

Legacy w nowej budzie z DVD, nawigacja, kamera cofania itp.

Czy można w łatwy sposób odblokować DVD by dzieciak mógł oglądać bajki podczas podrózy? W poprzednim samochodzie była to kwestia zmiany oprogramowania.

Tutaj troche szukałem po necie i tylko znalazłem sposoby z "uziemianiem" pinów w jakiś kostkach ( sposób w legacy z poprzedniego modelu). Co mnie jakoś nie przekonuje ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

widzę baaardzo stary temat ale może pojawiło się rozwiązanie? ktoś wie? Tak się składa, że własnie mam taki model z navi i byłaby to niegłupia opcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie radio tez ma takie zabezpieczenie. wystarczy zaciągnąć ręczny na jeden ząbek i już działa. Ale mam forka z nieseryjnym radiem. Nie wiem jak to sie ma w Lecący.

 

Sent with Tapatalk

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w każdej stacji multimedialnej 2 din wystarczy uziemic ( podłaczyc do obudowy radia ) kabel brake - zabezpieczenie aby nie mozna było ogladac filmów podczas jazdy :) Musicie wyjac nawi wziazc skads rozpiske wiazki wychodzacej z radia i  tyle. Aczkolwiek nie wiem jak to wygląda w kwestii ori navi ale wydaje mi się ze podobnie bo przecież subaru nie produkuje navigacji tylko zleca je firmom produkującym car audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2011 o 09:46, kufelct napisał:

Legacy w nowej budzie z DVD, nawigacja, kamera cofania itp.

Czy można w łatwy sposób odblokować DVD by dzieciak mógł oglądać bajki podczas podrózy? W poprzednim samochodzie była to kwestia zmiany oprogramowania.

Tutaj troche szukałem po necie i tylko znalazłem sposoby z "uziemianiem" pinów w jakiś kostkach ( sposób w legacy z poprzedniego modelu). Co mnie jakoś nie przekonuje ;/

A masz gotowca:

http://www.subaruoutback.org/forums/attachments/gen-4-2010-2014/15278d1261360620-subaru-navigation-system-tips-tricks-lockout-override-2010-subaru-outback-legacy-navigation-hack.pdf

 

2010 subaru outback and legacy navigation hack.pdf

Edytowane przez WOJO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOJO, nie no po prostu b o m b a

 

Co jest ciekawe to powinno to stosowac sie do tych po 07-09 tez.

Opisana procedura wejscia w menu serwisowe dziala u mnie tez (08 OBK) i jest tam wpis o kamerze cofania (brak polaczenia)

 

Zaczynam myslec o zamontowaniu takowej, ciekawe czy np ta z nowszego modelu by pasowala? Wie ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOJO, nie no po prostu b o m b a

 

Co jest ciekawe to powinno to stosowac sie do tych po 07-09 tez.

Opisana procedura wejscia w menu serwisowe dziala u mnie tez (08 OBK) i jest tam wpis o kamerze cofania (brak polaczenia)

 

Zaczynam myslec o zamontowaniu takowej, ciekawe czy np ta z nowszego modelu by pasowala? Wie ktos?

Widziałem kiedyś na Alledrogo używkę za 700zł, podczas gdy w US ta sama kamera nowa, z przesyłką, kosztowała mniej (nie pamiętam dokładnie ile). Ostudziło to moje zapędy w temacie oryginalnej kamery, ale nie zrezygnowałem z chęci jej posiadania. Chwilowo temat odłożony na "po wakacjach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie w MY09+ montowana jest ta kamera ?

 

IMHO za taka cene nie ma sensu, mozna kupic "dedykowana" (przez chinczykow) kamera do MY04-09 (w miejsce podswietlanie rejestracji). W My08 podlaczenie jest identyczne, nie czytalem tego manuala, ale na to samo wpadlem, ze idealnie pasuje kostka dzwiekowa od cdromu i tak jest to u mnie podlaczone :)

Osobiscie jednak wole czujniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie w MY09+ montowana jest ta kamera ?

 

IMHO za taka cene nie ma sensu, mozna kupic "dedykowana" (przez chinczykow) kamera do MY04-09 (w miejsce podswietlanie rejestracji). W My08 podlaczenie jest identyczne, nie czytalem tego manuala, ale na to samo wpadlem, ze idealnie pasuje kostka dzwiekowa od cdromu i tak jest to u mnie podlaczone :)

Osobiscie jednak wole czujniki.

Nie wiem czy jest sens montować w miejsce lampki oświetlenia tablicy. Mam pomysł, żeby zamontować kamerę obok lampek, po lewej stronie w takim wydzielonym plastikowym prostokącie, o wymiarach idealnie do tego pasujących. Fragment tego wydzielonego plastiku widać na tym zdjęciu: http://chomikuj.pl/WOJO-WOJO/auto/lampki,4045969079.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem, bo montowałem, jest to prawie plug&play, nic nie tracisz i kamerka nie zabiera miejsca. z plastkiami bym uwazal, tam wszytsko masz powkladane na uszczelki. Przed montazem w jakikolwiek plastik warto sprawdzic co jest z drugiej strony, bo moze sie okazac, ze nie ma dogodnego miejsca.

 

Aha tak sobie przypomnialem, ze u mnie bylo widac dedykowane miejsce pod kamerke pod blenda, obok swiatel od pods. rej.

Edytowane przez sherif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Temat stary ale odświeżę ;) 

 

W dniu 15.07.2014 o 20:08, WOJO napisał:

 

Sprawa na prawdę banalna, na spokojnie w 30 minut do zrobienia. Wczoraj odblokowywałem DVD zgodnie z instrukcją podaną wyżej :) Pełen sukces :) 

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...