Skocz do zawartości

silnik diesel


car1961

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie dotyczy wzrostu poziomu oleju ,czy to normalne ?przebieg 25000 jezdzony w trasie a przy kazdym sprawdzeniu oleju jest go wiecej ,przez 15000 dwa razy odciągany bo bylo ponad stan.Czy tak ma byc ?Samochod w trasie rewelacja ,ale sytuacja z rosnącym poziomem oleju mnie wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cud ? ? ? :shock: :)

 

 

 

jak przybywa oleju, to oznacza, że jest rozcieńczany niespalonym paliwem....sytuacja groźna i niezdrowa, bo jest coraz mniej ,,oleju w oleju"..... :shock: cos trzeba z tym zrobić, bo w końcu zatrzesz motor.... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cud ? ? ? :shock: :)

 

 

 

jak przybywa oleju, to oznacza, że jest rozcieńczany niespalonym paliwem....sytuacja groźna i niezdrowa, bo jest coraz mniej ,,oleju w oleju"..... :shock: cos trzeba z tym zrobić, bo w końcu zatrzesz motor.... :!:

To to wszystko wiadomo ale co ztym zrobic?wymieniac czesciej olej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w MY09 nie ma pełnego DPF i procedury wypalania sadzy... Nie powinno być paliwa w oleum...

Więc jak jest oczyszczany filtr?

 

Moje pytanie dotyczy wzrostu poziomu oleju ,czy to normalne ?przebieg 25000 jezdzony w trasie a przy kazdym sprawdzeniu oleju jest go wiecej ,przez 15000 dwa razy odciągany bo bylo ponad stan.Czy tak ma byc ?Samochod w trasie rewelacja ,ale sytuacja z rosnącym poziomem oleju mnie wkurza.

ABSOLUTNIE nie wolno odciągać nadmiaru oleju :!: :!: :!: W takiej sytuacji tylko i wyłącznie wymiana na nowy. Zatrzesz silnik jeżdżąc z takim olejem. :!:

 

Jak eksploatujesz auto? Miasto, trasa? Ile procent tego i tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...