Skocz do zawartości

Przestroga przed warsztatem w Zalesiu Dolnym


Dyziek

Rekomendowane odpowiedzi

ja się przyłączam do akcji i już zgłosiłem do skarbowego dziś jadę działać dalej. tyle ze ja jestem w miarę mądry bo zabrałem samochód przed złożeniem bo blisko mieszkałem i widziałem co robią.

 

mam na nich bardzo dużo dowodów: nagrania rozmów tel, face2face, smsy, zdjęcia, umowa.

 

Na dodatek okradli mnie z części których nie chcą oddać.

 

Tak więc doigrają się, jak skarbowy się dobierze do dupy to myślę że będą musieli dać d.... żeby ich spłacić.

 

Piszcie na PW, mam blisko jakieś 4 km do nich wiec mogę działać w imieniu całej grupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fachowiec zły, druciarz, szmaciarz i tak dalej
no szmaciarz bo za pare groszy naraza zycie innych ludzi.

ciekawe co ty bys powiedzial jakbys padl ofiara takiego szlona.albo jakbys sie dowiedzial ze wozisz dziecko autem ktore moglo sie zapalic. emotorsport, nie opowiadaj takich pierdół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wątek jeszcze żyje? z drugiej strony warto może by było dodać, tak dla zachowania zwykłej ludzkiej przyzwoitości, że jak SZANOWNY PAN KLIENT stawia auto do warsztatu na naprawę, przekładkę angola czy montaż dodatkowego wyposażenia, to w 90 % przypadków głównym marzeniem, życzeniem zleceniodawcy i jednocześnie kryterium wyboru warsztatu jest NISKA, JAK NAJNIŻSZA CENA, żeby tanio było, bo przecież auto już wystarczająco duuużo kosztowało...no i żeby szybko było....a potem fachowiec zły, druciarz, szmaciarz i tak dalej....a części do przekładki z łapanki albo ze śmietnika.... :twisted:PAN kazał robić, ograniczeń finansowych nie było....pod warunkiem, żeby cena naprawy nie przekraczała pińcet... :mrgreen::D

 

nie usprawiedliwiam papraków, którzy zdarzają się w każdym zawodzie, ale przestrzegam przed wydawaniem pochopnych i krzywdzących, jednostronnych opinii!

I po co się tłumaczysz ?

Czy to nie ciebie nazywają trytytka :?:

 

i to jest ewidentne naruszenie czyichś dóbr osobistych, panie jak tam na Ciebie mówią? psychol? gamoń? smutas? to pewno też pomówienia :mrgreen: a to jest na tym Forum zakazane, zapomniałeś, że nie jesteś na onecie.....Maruśzacieruś... :mrgreen:

pomyśl zanim coś tak durnego napiszesz, bo w Twoim wieku już powinno się zacząć myśleć, a nie tylko z nudów bez powodu obsrywać innych...

przypominam, że gdyby nie ja, do dziś byś krążył po tych swoich profesjonalnych :mrgreen: warsztatach i próbował ustalić co Ci buczy pod dupskiem w Twoim trupie :twisted:, tak ogólnie brzydzę się wypominaniem, ale do niektórych zakutych łbów nic innego nie dociera, jak tylko baaardzo bezpośrednie wyżyganie prawdy...jesteś etatowym krytykiem i mącicielem forumowym, bez tego byś chyba umarł z nudów....do roboty się weź..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie usprawiedliwiam papraków, którzy zdarzają się w każdym zawodzie, ale przestrzegam przed wydawaniem pochopnych i krzywdzących, jednostronnych opinii!

Może kolego chcesz się spotkać i posłuchać historii, których na forum nie wypada opisywać.

 

To nie są pochopne i krzywdzące i jednostronne opinie! :evil::evil::evil:

Dziwne, że tak piętnujesz kogoś, kto chce za małe pieniądze zrobić auto. Może Ty śpisz na kasie, większość jednak liczy każdy grosz!

 

Już chyba gdzieś widoczne były Twoje posty w stylu: "liczygrosze winni, bo chcą tanio zrobić".

To fascynujące, że piętnujesz tych, a nie OSZUSTÓW, KRĘTACZY i NACIĄGACZY PO WYROKACH!

 

Nie zrozumieliście moich intencji, albo napisałem nie dokładnie...

nie śpię na kasie, pracuję na każdą swoją złotówkę, też je liczę podczas wydawania i nie lubię wyrzucać w błoto i nie mam nic przeciwko piętnowaniu złej roboty czy oszustów.

Nie znam tych ludzi o których piszecie, i nie zarzucajcie mi ze kogoś stronniczo bronie...

 

kolego z 17-toma postami, pobędziesz tu dłużej, będziesz miał inne spojrzenie na wiele spraw.....

 

Ale jak zawsze przestrzegam przed przesadą, przed brakiem objektywności, przed pochopnym stawianiem zarzutów....

Jeżeli macie dowody jawnego oszustwa, zgłaszajcie Policji, Prokuraturze, Skarbówce, komu jeszcze tylko chcecie...

ale wstrzymajcie się przed zmawianiem się do akcji w stylu ,,bejzbol"......ile Wy macie lat...?

 

W dalszym ciągu twierdzę, ( bo to NASZA narodowa przypadłość-bylejakość ), że szukanie najtaniej, nie zawsze wychodzi na zdrowie, chociaż w opisanych sytuacjach może i nie było najtaniej, to dobrze jest pamiętać, że taniej to jest szybciej, niedokładniej, czyli po prostu gorzej...i to my decydujemy, komu dajemy zarobić, więc może lepiej by było pomyśleć przed, niż biadolić po ?

 

 

 

dajcie sobie ignora.

Pumex, ja takie sprawy z zasady załatwiam inaczej.... :twisted:

ale jak widać na załączonym przypadku internet daje miernotom możliwość zaistnienia i teoretyczną bezkarność... :twisted::)

 

Ale zgodnie z poleceniem, odpuszczam temu Panu :mrgreen:PEACE , jakby któś nie wiedział co to, to taki taniec na głowach... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, To nie ja pisałem pretensje pod adresem emotorsport na tym forum . Ja z problemem technicznym jadę do ASO . Moje intencje były tylko takie , że skoro wiele osób do kogoś miało pretensje , to powinien siedzieć cicho i nie moralizować innych . Poza tym , nazwa działalności jako nick jest ukrytą reklama działalności .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Forumowiczów i Moderatornię, napisałem, że już skończyłem w tym temacie, bo chciałem skończyć, ale zostałem jawnie, mimo ostrzeżeń Pumexa, znowu bezpodstawnie zaatakowany przez IRAZU, więc ze smutkiem, niechcemalemuszem, się bronić... :( , nikt nie będzie mnie obsrywał jakimiś mętnymi paszkwilami...

 

 

pumex1, To nie ja pisałem pretensje pod adresem emotorsport na tym forum . Ja z problemem technicznym jadę do ASO . Moje intencje były tylko takie , że skoro wiele osób do kogoś miało pretensje , to powinien siedzieć cicho i nie moralizować innych . Poza tym , nazwa działalności jako nick jest ukrytą reklama działalności .

 

Nie strzymam. To niech się może odezwą wypowiedzą te osoby, które miały tyle zastrzeżeń do mojej osoby, a nie Ty, zakłamana, dwulicowa wszo!

 

Jeździsz do ASO.....szczególnie Koper.... :twisted:

 

Nazwa działalności..... :twisted: Ty buraku, jednak masz kłopoty z myśleniem.... :twisted:

 

img0293qi.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek Wawa, co dokładnie masz na myśli pisząc o działaniu w imieniu grupy??

Jutro ide na policję dowiem się co i jak. Co do skarbówki - niby głupio donosić ale fajka jak mnie robił w balona raczej wyrzutów nie miał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już byłem w piasecznie na komendzie rejonowej. Nie chcę pisać na forum bo te k.... to czytają.

Generalnie sprawa została zgłoszona na Policję, Urzędu Skarbowego i przygotowuję powoli pozew sądowy.

 

Jeżeli kogoś by interesowało to starszy z braci telefon 519 866 849 pracuje jeszcze gdzieś w warsztacie w Łosiu albo Górze Kalwarii, generalnie przyjeżdżał tam kolejny magik czerwonym civicem chyba 96-98 rok z naklejką łosia, Marcin Elertowicz jeździ Nissanem Pathfinder szaro czasrny, starszy model ze snoorem, duża terenówka. Od czasu do czasu wpadał jeszcze szarym peugotem 405.

 

Jestem mocno zdeterminowany żeby odzyskać pieniądze i części więc prośba żeby w miarę szybko się zebrać i zacząć działać.

W tym miejscu gdzie mają warsztat mieszkają też jego rodzice.

 

Wielka prośba do ludzi z forum - Ostatnim czasie przerabiali czarnego STI type UK. chyba z 2004 roku, w środku miała china made dvd i podświetlenie wlotu na masce, przy przekładce pękła szyba więc ma nową włożoną. Do tego samochodu zostały założone moje przewody od maglownicy i najprawdopodobniej moja szybka maglownica STI. Właściciel tego samochodu był z Katowic lub Kielc w każdym razie tamte rejony, był związany ze szkolenie BOR lub jakiejś służby policji, jak ktoś kojarzy ten samochód to prośba o informację, i ostrzeżenie tego typka żeby rozebrał ten samochód i zobaczył co tam w trawie piszczy no i może mógł by sprawdzić jakie przewody ma założone do jakiego magla, no i jaki magiel czy STI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie (przynajmniej moje) wzbudził sam temat tego wątku, bo również nie trawię oszukiwania mnie, druciarstwa, ogólnie mówiąc złodziejstwa - ale nadal nie potrafię odnaleźć sensu zacytowanego zdania, przynajmniej takiego, abym się go nie bał... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem nic na myśli, to tylko profil oszusta :)

 

Wiem jedno ze dobiorę im się do dupy, i już nie będą uprawiać druciarstwa. Liczę na skarbowy, bo ostatecznie jak oni się wezmą do roboty to już im nic nie pomoże, bo kary dochodzą do astronomicznych sum, a jak jeszcze udowodnimy oszustwa i przywłaszczenia to się tego nazbiera, a są głupi bo dali się nagrać przy rozmowach face2face i przez telefon no i przecież jeździliśmy do nich do domu. No i jeszcze mam zdjęcia z wykonywanych prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się zawsze próbował najpierw jakoś dogadać, bo to najszybsza droga, ale jeśli nie ma żadnej rozmowy, to nie ma też co czekać i od razu do sądu. Szczególnie, jak są dowody. Po pierwszym wezwaniu już często rura mięknie.

A wykorzystać wszelkie pozostałe urzędy też oczywiście nie zaszkodzi :) Zgłaszałbym ich nawet do UOKiKu, niech się wszędzie tłumaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno ze dobiorę im się do dupy, i już nie będą uprawiać druciarstwa. Liczę na skarbowy, bo ostatecznie jak oni się wezmą do roboty to już im nic nie pomoże, bo kary dochodzą do astronomicznych sum, a jak jeszcze udowodnimy oszustwa i przywłaszczenia to się tego nazbiera, a są głupi bo dali się nagrać przy rozmowach face2face i przez telefon no i przecież jeździliśmy do nich do domu. No i jeszcze mam zdjęcia z wykonywanych prac.

A jak wyjadą do Skandynawii , to im możesz narobić z tymi karami . Jeśli będą prowadzić działalność , to i dochody nie trudno ukryć . Będą robić jeszcze większe przekręty aby nadrobić straty . Nie zmienia się człowiek aż tak . Poza tym druciarstwo nie jest przestępstwem - zawsze może powiedzieć że ma taki poziom usług . Niewiele lepszych fachowców byś znalazł na tym forum i co z tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś za bardzo bronisz druciarzy? Dlaczego?

Oczywiście ze jeśli wyjadą do Skandynawii to im nic nie zrobię.

Jedna sprawa to niszczenie czyjegoś mienia i niewywiązanie się z umowy, patrz niewykonanie jej do końca a druga to poziom usług.

 

Działanie jest po to żeby już więcej nikogo nie przekręcili. Mogę zrozumieć poziom wykonywanych prac, ale ktoś słusznie powiedział nawet jak by dostali 10000 pln za robotę to i tak by sp........ .

 

Ja nie czepiam się tylko usługi ale całej otoczki i zwykłej kradzieży moich części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by kogoś interesowało xxx.

 

Twoje wpisy powoli zaczynają dochodzić do momentu, w którym możesz zrobić sobie "kuku"... jeśli z jakiegoś powodu temu dziecku coś by się stało mógłbyś być podejrzewany o popełnienie przestępstwa lub podżeganie do tego... (niech się mądrzejsi w kwestii KC lub KK wypowiedzą). Weź się człowieku zastanów. Ja wiem, że emocje, że kasa i parę innych rzeczy, ale chyba za dużo nieco filmów się naoglądałeś.

 

Oczywiście jestem w 100% za tym żeby tępić ludzi, którzy oszukują i okradają innych, ale wszystko ma swoje granice. Sugeruję popraw twój post i myśl 2x zanim coś napiszesz. Nikt nie odpowiada za to jakich ma rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym druciarstwo nie jest przestępstwem - zawsze może powiedzieć że ma taki poziom usług

 

Hmm... czyli jak idę do restauracji i zamawiam naleśniki z serem, a dostaję pleśń, to kelner odpowie mi, że mają taki usług, a w ogóle to zapłaciłem 10,50zł i powinienem być zadowolony? Bo oczywiście, że nie jest to przestępstwem, ale ja wyjścia widzę dwa: dostaję to, co zamówiłem, lub zwrot pieniędzy. That's all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie post poprawiłem.

Ale nic złego w nim nie było, tylko pusta informacja.

To tak jak bym napisał że mam dwójkę dzieci i mieszkam w warszawie.

 

Nie ma co dyskutować, wykasowałem to dla ciebie. I zgodzę się z tym że rodziców się nie wybiera :)

 

Jedno mnie tylko zastanawia, dlaczego u was tyle nienawiści żeby myśleć o takich rzeczach?

 

-- Cz wrz 01, 2011 3:43 pm --

 

amstaff możesz też edytować swój post na prośbę mrowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...