Skocz do zawartości

KUBICA BEDZIE KIEROWCA BMW SAUBER F1 !!!


mario-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Super wiadomość ! Aż dech zapiera... Życzyłbym sobie, że w miejsce Małyszomani była już niedługo Kubicomania, gdy zacznie odgrywać kluczowe role w F1. A gdyby kiedyś na pudle stanął.. to by było coś ! No i może wyścigi w Polsce by nabrały przy okazji rozpędu. No a 3 kierowca w BMW to już połowa sukcesu :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzyłbym sobie, że w miejsce Małyszomani było już niedługo Kubicomania,

Wlkp, ja tez bym bardzo chcial zeby tak sie stalo ale jakos wierzyc mi sie nie chce zeby to bylo w PL mozliwe... chociaz z drugiej strony przed Małyszem malo kto sie skokami interesowal, a teraz to prawie sport narodowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzyłbym sobie, że w miejsce Małyszomani było już niedługo Kubicomania,

Wlkp, ja tez bym bardzo chcial zeby tak sie stalo ale jakos wierzyc mi sie nie chce zeby to bylo w PL mozliwe... chociaz z drugiej strony przed Małyszem malo kto sie skokami interesowal, a teraz to prawie sport narodowy :wink:

 

Stawiam miodowe duże, że na wiosnę liczba ekspertów od F1 w Polsce wzrośnie o 1000 % :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za rok wskakuje na miejsce Alonso do Reanult :-) Fajnie by bylo !!

 

Już teraz by mógł, bo Alonso przeskoczył przecież do mesia :)

 

Alonso przechodzi do mercedesa w nastepnym sezonie-ten jeszcze jezdzi w Renault.

 

To fakt skoro tyle ludzi sie podnieca/podniecalo Malyszem,to mam nadzieje,ze wraz z przyszlymi (oby) wystepami Roberta bedzie lepiej.Bo jakby nie patrzec to ilu ludzi skacze na nartach? :wink: A najlepszych kierowcow swiata jest na polskich drogach miliony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...