Skocz do zawartości

Ile waży spojler tylnej klapy w STI 2006? Ktoś ważył?


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

Kruk zrzucasz jeszcze wagę?

Jak chcesz to mój kolega ma spojler z carbonu - bez światła stop - pomalowany na niebiesko :wink:

Waży jakieś 2-3kg

 

No walczę walczę z wagą...im mniej kg tym lepiej. No ten spojler to fajna opcja tylko kurde 2-3kg to nie odfrunie mi przy 200+?

Puść mi jakieś fotki tego spojlera na maila: kruksti@gmail.com i napisz jaka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk zrzucasz jeszcze wagę?

Jak chcesz to mój kolega ma spojler z carbonu - bez światła stop - pomalowany na niebiesko :wink:

Waży jakieś 2-3kg

 

No walczę walczę z wagą...im mniej kg tym lepiej. No ten spojler to fajna opcja tylko kurde 2-3kg to nie odfrunie mi przy 200+?

Puść mi jakieś fotki tego spojlera na maila: kruksti@gmail.com i napisz jaka cena.

Będę u niego jutro to zrobię fotki i zapytam o cene.

To jest carbon więc bardzo mocny-nie odleci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie.

 

 

7,5 kg :D

Tylko?? Kurde mam lekką carbonową klapę, wyrzucone sprężyny i wydaje mi się mega ciężka z tym spojlerem...liczyłem na oko ze 12kg.

 

Jak chcesz mam carbonowy z WRC :lol: taki

http://www.geecar.com/2677/Impreza-WRC-2005

No fajny fajny ale reszta też by musiała być WRC żeby to pasowało bo tak to wioska będzie :lol: Z ciekawości po ile ten delikates?

 

ile już zrzuciłeś kg? :)
Było w serii 1530-1550 a teraz jest ok. 1380-1400 w zależności czy jestem przed czy po WC więc ok.150kg i ciężko już coś urwać żeby nie urwać :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości po ile ten delikates?

 

 

kupowałem go za 6.5k , jako replika oczywiscie a nie oryginał, ale tak serio to chyba nie chce go sprzedawać, mam nadzieje że kiedyś go wykorzystam do mojego projektu, który chodzi mi głowie , ale z uwagi na notoryczny brak czasu i miejsca, odwlekam już 1,5 roku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, spoko tak jak pisałem nie pasowałby do seryjnej budy, musiałby być pakiet WRC...może kiedyś. No ale idę w tym kierunku bo rurę wydechową mam już taką jak WRC na tej fotce co wkleiłeś czyli niepozorną...wycofałem się z ryczących rynien na rzecz klasyki :wink:

 

Skoro piszesz że ten spojler seryjny waży tylko 7,5kg to nie wiem czy dla 4-5kg gra warta świeczki ale poczekam na fotki i cenę tego carbonowego i zadecyduję.

 

mam nadzieje że kiedyś go wykorzystam do mojego projektu, który chodzi mi głowie , ale z uwagi na notoryczny brak czasu i miejsca, odwlekam już 1,5 roku :(

No widzisz ja długo budowałem budowałem w końcu jest to i tak nie mam czasu tym dobrze pojeździć :lol: życie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elmo, no na golasa nigdy nie wyjadę...nie ma opcji!! Już wystarczy że nie ma kurnika to i tak jak bez jednego jaja a bez winga to już totalny eunuch :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszesz że ten spojler seryjny waży tylko 7,5kg

 

tak ważyłem kiedyś , bo wysyłałem go do szwecji, i musiałem obliczyć koszt przesyłki dlatego pamietam :roll: . To był co prawda ze SPEC C ale nie sądze że był lżejszy od serii

 

-- 11 sie 2011, o 19:46 --

 

No widzisz ja długo budowałem budowałem w końcu jest to i tak nie mam czasu tym dobrze pojeździć :lol: życie....

 

 

obawiam sie że u mnie będzie podobnie, ale mam chytry plan, zbudować replikę WRC , chwile pojeździć , polansowac sie :wink: , a potem gdzieś sprzedać w świat za rozsądne pieniądze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum, nie wiem znawcy twierdzą że ten spojler bardzo poprawia balans auta, podwozie seryjnie ma już fajne osłony, dodatkowo nic nie mam. Gdzieś czytałem że buda hawka jest najbardziej dopracowana pod kątem aerodynamiki ze wszystkich modeli.

 

-- 11 sie 2011, o 20:06 --

 

ale mam chytry plan, zbudować replikę WRC , chwile pojeździć , polansowac sie :wink: , a potem gdzieś sprzedać w świat za rozsądne pieniądze :D

Fajny plan...replikę rozumiem nie tylko z wyglądu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny plan...replikę rozumiem nie tylko z wyglądu :twisted:

 

 

Dobra N-ka w środku + pedzespoły, + wygląd WRC , ale to jest plan, kiedy go zrealizuje , tego najstarsi górale nie wiedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...