Skocz do zawartości

Dorobienie kluczyka w GT'99


msq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kupiłem niedawno SI GT z 99r. Niestety, mam do niego tylko jeden kluczyk. A ponieważ już kiedyś udało mi się klucze w aucie zatrzasnąć, to chcę dorobić drugi. No i stąd pytanie -- czy w środku jest jakaś elektronika i muszę odwiedzić ASO, czy wystarczy kluczyk dorobić mechanicznie? Oddzielnym tematem jest pilot do alarmu, ale z tym sobie już chyba poradziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kupiłem niedawno SI GT z 99r. Niestety, mam do niego tylko jeden kluczyk. A ponieważ już kiedyś udało mi się klucze w aucie zatrzasnąć, to chcę dorobić drugi. No i stąd pytanie -- czy w środku jest jakaś elektronika i muszę odwiedzić ASO, czy wystarczy kluczyk dorobić mechanicznie? Oddzielnym tematem jest pilot do alarmu, ale z tym sobie już chyba poradziłem.

Kluczyk ma immobiliser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Czyli niestety jest tak, jak podejrzewałem... Przez zatrzaśnięciem obroni mnie drugi pilot od alarmu. Ale chyba warto by mieć drugi kluczym na wypadek roztargnienia/pecha/zbiegu nieszczęśliwych wypadków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Czyli niestety jest tak, jak podejrzewałem... Przez zatrzaśnięciem obroni mnie drugi pilot od alarmu. Ale chyba warto by mieć drugi kluczym na wypadek roztargnienia/pecha/zbiegu nieszczęśliwych wypadków...

Np. Odpiętego/wyczerpanego akumulatara pod zamkniętą maską w zatrzaśniętym aucie z kluczykami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Gdańsku w ASO powiedzieli mi 300 zł za kluczyk + 220 za usługę dostrojenia. Koszmar.

 

Cholera, niezłe ceny. A ja właśnie zgubiłem jeden komplet :? Pójdzie 5 stówek.

Jak to jest z ubezpieczeniem w przypadku kradzieży, jak się ma tylko jeden kluczyk?

Ale co tam, przecież Subaru nie kradną 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, niezłe ceny. A ja właśnie zgubiłem jeden komplet :? Pójdzie 5 stówek.

Jak to jest z ubezpieczeniem w przypadku kradzieży, jak się ma tylko jeden kluczyk?

Ale co tam, przecież Subaru nie kradną 8)

 

Jezeli ukradna Ci auto to PZU przy wyplacie odszkodowania z AC wymagac bedzie 2 kluczykow (jesli w polisie AC tyle zglosiles) i dowodu rejstracyjnego i ubezpieczenia. Jezeli czegos bedzie brakowac kasy nie bedzie. A ja znalazle u siebie firme ktora za dorobienie kluczyka z zestrojeniem bierze 300 zl (w przypadku kiedy dorabiamy z drugiego kluczyka) w przypadku zgubienia obu dorobienie klucza z zakka i strojenie to 1500 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazle u siebie firme ktora za dorobienie kluczyka z zestrojeniem bierze 300 zl (w przypadku kiedy dorabiamy z drugiego kluczyka) w przypadku zgubienia obu dorobienie klucza z zakka i strojenie to 1500 zl

 

Poprosze namiar bo mam jeden komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazle u siebie firme ktora za dorobienie kluczyka z zestrojeniem bierze 300 zl (w przypadku kiedy dorabiamy z drugiego kluczyka) w przypadku zgubienia obu dorobienie klucza z zakka i strojenie to 1500 zl

 

Poprosze namiar bo mam jeden komplet

 

Jutro podam telefon kontaktowy bo nie mam pod reka i namiary adresowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...