Skocz do zawartości

Spoiler Na Klapę Sedan MY06


Koniu0739

Rekomendowane odpowiedzi

zakupiłem jakiś czas temu spoiler na klapę do swojego sedana i mam pytanie odnośnie podłączenia zasilania światła stop, w spoilerze jest wyjście(kostka) ale niestety w mojej klapie bagażnika nie ma drugiej kostki do podłączenia, czy takowa gdzieś jest w aucie i gdzie jej szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniu0739, ja mam seryjnie taki spojler i nie mam swiatla stop za szyba tzn jest zaslepione czarnym platikiem i nie dzila. Podejzewam ze stop ze spojlera jest podloczony w miejsce nie podlaczonego stopu za szyba tylna.

 

BTW moim zdaniem Legac lepiej wyglada bez tego spojlera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w spoilerze jest wyjście(kostka) ale niestety w mojej klapie bagażnika nie ma drugiej kostki do podłączenia, czy takowa gdzieś jest w aucie i gdzie jej szukać?

Z mojej lotki wychodzi kostka z dwoma kablami (czerwony i czarny ) z instalacji wychodzi kostka z czarnym kablem z jedną kropką i brązowy z dwoma kropkami ( wygląda na oryginalne ) :!:

Możesz podłączyć z lampy prawej lub z dodatkowego światła stop za szybą i puścić kable obudową ramienia tylnej klapy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras czyli Ty masz oryginalna kostke w aucie?(skad wychodzi). nie mam teraz spoilera wiec nie sprawdze jak wyglada kostka, no ja mam swiatlo stopu na tylnej szybie i nie wiem czy mozna odlaczyc jak cos(nie bedzie problemu przy przegladzie?), ewentualnie podciagne z tylnej lapmy bocznej. Tylko chcialem sie dowiedziec czy nie ma gdzies oryginalnej kostki zeby nie potrzebnie ciagnac nowe kable!

 

-- Śr sie 10, 2011 10:34 pm --

 

bylem wlasnie popatrzec do auta i jakas kostka wychodzi z prawego swiatla ale czy bedzie pasowac do spoilera to nie wiem, zobacze moze jutro jak bede mial mozliwosc na spoiler...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniu0739, jesli chodzi o przeglad to predzej bedzie problem jak bedziesz mial 2 lampy stopu: za tylna szyba i w spojlerze :)

 

u mnie seryjnie jest zasloniete to swiatlo za szyba i jest tylko stop w spojlerku :P

 

Juras K, ale Ty masz kombi?

 

Koniu0739, jutro moge zerknac na moje kable i wrzuce fotke zaslepki stopu za szyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras ma sedana, wlasnie zrob fotke jak wyglada zasloniete to swiatlo, moze cos pokombinuje i zaslonie a kabel jakos przeciagne do klapy bagaznika!

 

-- Śr sie 10, 2011 11:23 pm --

 

bylem jeszcze z ciekawosci zobaczyc na swiatlo stopu na szybie i tam ida 2 kabelki do samego swiatla i nie ma kostki byc moze jest gdzies wczesniej ale nie chcialem teraz grzebac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras czyli Ty masz oryginalna kostke w aucie?(skad wychodzi).

 

Wydaje mi się że oryginalna - bo wychodzi z wiązki w środku w klapie- co idzie do podświetlenia tabliczki :!:

 

jakas kostka wychodzi z prawego swiatla

 

viewtopic.php?f=23&t=146525&view=unread&sid=29791b991bbf8f75368e20e4a6963790#unread

 

jesli chodzi o przeglad to predzej bedzie problem jak bedziesz mial 2 lampy stopu: za tylna szyba i w spojlerze :)

 

właśnie !!- mnie trzeba tego za szybą odłączyć :!: w poprzednim legasiu miałem odłączony bo na przeglądzie się czepiali :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że oryginalna - bo wychodzi z wiązki w środku w klapie- co idzie do podświetlenia tabliczki :!:

 

no widzisz a ja nie mam takowej w klapie :/, wydaje mi sie ze bede musial usunac kostke i podpiac normalnie kable gdzies z prawego reflektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras ma sedana, wlasnie zrob fotke jak wyglada zasloniete to swiatlo, moze cos pokombinuje i zaslonie

 

oto fotka stopu zza szyby, generalnie zaślepka jest zamiast czerwonej blendy światła stopu i jest po prostu czarnym plastikiem :) sorki za brudną szybę :P

 

na kable popatrze w wolnej chwili bo nie mialem dzis czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...