Skocz do zawartości

[Olsztyn] Male spotkanko na sniegu


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W ten weekend, najprawdopodobniej wybieram sie do Ornety, bo moze to byc ostatnia taka okazja w tym roku.Jest ktos chetny na wspolny wyjazd?Prawdopodobnie bede jechal w sobote z rana, wiec jesli ktos jeszcze ma ochote sie wybrac, to serdecznie zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze nawet bys sie wyrobil :) .Pod warunkiem, ze wyjazd bylby o 8, a drogi posolone, to mysle, ze daloby rade, bo przeciez az tak dlugo nie da sie jezdzic, bo po prostu nie starczyloby paliwa w baku :) .Do Ornety jest chyba ok 40-50km, takze trzeba liczyc ze 40 minut w jedna strone (nie znam tamtej drogi, moze da sie szybciej), to daloby ze 3 godzinki upalania i ewentualne 40 minut zapasu.Przemysl to jeszcze :wink: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj razem z Wck odwiedzilismy Ornete i w sumie za gleboki snieg tam jest.Zeby mozna bylo fajnie pojezdzic, trzeba by bylo zrzucic sie w kilka osob na kilka win, zeby dac okolicznemu wiesniakowi, za odsniezenie nam plugiem "toru".Jedyne ciekawe miejsce na lotnisku, to zakret obok pasa, na ktorym spedzilismy kilka godzin jezdzac bokiem :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ornecie było bardzo fajnie, kto nie był, niech żałuje. W pewnej chwili myśleliśmy, że cały wypad na marne, ale uratował nas jeden fajny zakręt :) . Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze raz coś takiego zorganizować tej zimy i zebrać więcej ludzi. No i skromna foto-video relacja, dla tych, co nie byli:

 

Foty:

 

img02445sd.th.jpg img02540lw.th.jpg img02190uh.th.jpg img02076hw.th.jpg img02060yf.th.jpg img02013gh.th.jpg img01932im.th.jpg img01919iu.th.jpg img01892wl.th.jpg img01881fm.th.jpg img01870ke.th.jpg

 

I dwa krótkie filmiki:

 

http://patrz.pl?12248

http://patrz.pl?12249

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, nauka nie zając, nie ucieknie ;). Uczysz się prawie codziennie, a do Ornety codzień się nie jeździ. Są rzeczy ważne i ważniejsze :twisted:

 

tomek12, a jak mają się sprawy u Ciebie? Pisałeś, że w tym tygodniu będziesz miał czas :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może jak nie w sobotę, to w niedzielę? bo ja mam Cisco w soboty... :(.

 

Niestety ale w niedzielę to ja raczej odpadam :(

 

tomek12, myślę, że jakoś z rana - ~9:00-10:00. Trzeba tylko przekonać Kanapę, że nie samą nauką człowiek żyje :twisted: i można ustalać dokładniej godzinę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...postaram sie wpasc, ale nic nie obiecuje.Zreszta przed chwila pisalem z Wck na gg i ustalilismy, ze jutro na 100% dam odpowiedz, czy bede mogl jechac, czy nie.Jak cos to postaram sie zorganizowac jeszcze jedno Subaru, oczywiscie w jedynym slusznym srebrnym kolorze 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...