Skocz do zawartości

[Olsztyn] Male spotkanko na sniegu


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dzisiaj pobawilem sie troszke w Kortowie, przy wydziale weterynaryjnym (obok Orlen'u, takie dziwne skrzyzowanie w ksztalcie trojkata).Dwa zakrety sa dosyc ciasne jak na 4x4, za to jeden jest super.Polecam tamto miejsce do nauki jazdy bokami, na terenie bardziej ambitnym niz placyk.De facto, tam uczylem sie driftow tylnonapedowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatałem na gryzlinach ok. 1h ale musiałem poprzecierać szlaki. Śniegu po pachy, jezdzi się trochę ciężko ale nie jest najgorzej. Trzeba uważać bo można się naciąć na to co jest pod śniegiem. Ogólnie spoks subarak daje radę.

A jak tam w Ornecie jest równo czy są dziury i jakieś kamienie między tymi płytami????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pobawilem sie troszke w Kortowie, przy wydziale weterynaryjnym (obok Orlen'u, takie dziwne skrzyzowanie w ksztalcie trojkata).Dwa zakrety sa dosyc ciasne jak na 4x4, za to jeden jest super.Polecam tamto miejsce do nauki jazdy bokami, na terenie bardziej ambitnym niz placyk.De facto, tam uczylem sie driftow tylnonapedowka.

 

kolo weterynarii to nawet 2 nie mozna zapiac a bardziej ambitne miejsce w tej okolicy to droga kolo stadniny koni w strone cieplowni - w obu kierunkach. Polecam kazdego dnia po polnocy ale nie dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest ktos chetny do malego spotkania/pojezdzenia po sniegu na parkingu pod Real'em w niedziele?Ja w przyszla niedziele tam jade, po 21 nie ma tam zadnych samochodow i sa jeszcze wlaczone latarnie, takze mozna sobie bezpiecznie pojezdzic dookola billboardow i budek na koszyki.Poki co do Ornety sie nie wybieram z powodu braku czasu, wiec chociaz po parkingu sobie polatam.Wszystkich chetnych serdecznie zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym podjechal ale w niedziele o tej porze pracuje :twisted:

...poznasz mnie po niebieskim Polonezie z napisem: "Policja" i po tym, że za chwilkę od spostrzeżenia mnie dostaniesz do ręki mandat za korzystanie z parkingu niezgodnie z jego przeznaczeniem :lol::lol::lol:.

 

:P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...