Skocz do zawartości

Rally Deutschland WRC 2011 18-21 sierpień


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Idąc za ciosem, szukam składu na rajd :D

Plan jest taki 8)

W czwartek 18.08 rano wyjazd, mamy z N.Sącza do Trier , 1250 km, jesteśmy tam na popołudniu, nocleg w Hotelu w Trier. Piątek, sobota , niedziela do południa ogladamy rajd i zwijamy sie ok południa do Polski, jesteśmy na późny wieczór / noc w Polsce w niedziele.

Obliczałem wstępnie , że przy 4 osobach, jakby jechał RS-em to wyjazd razem z karnetami, hotelami, paliwem, jedzeniem na miejscu , powinien sie zamknąć kwotą do 2000 zł

Mniej wiecej tak to sie rozkłada na osobę

nocleg 750 zł za 3 noce

paliwo ok 750 zł na osobę , liczyłem że zrobimy ok 3000 km , przy średniej ok 18 :twisted:

karnety 240 zł za osobę

reszta na jedzenie i picie

 

 

są chętni ? trzeba sie bardzo szybko decydować , bo nie ma miejsc w hotelach ani pensjonatach :cry:

Ostatnie co znalazłem to to http://www.booking.com/hotel/de/berghot ... =RD6163809

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, jak juz tam bedziesz dorzuc jeden dzien na Nurburgring. to prawie na miejscu.

 

-> http://maps.google.pl/maps?saddr=Trier& ... mra=ls&z=9

 

 

:arrow: http://www.rsrnurburg.com/index.php?option=com_content&view=section&id=5&Itemid=65

 

Polecam 2 eleven :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamta strone bym go musial jeszcze docierac - bo ma cale 120 km przebiegu ;)

 

to ja go dotre :wink: :mrgreen:

 

P.S. Masz assistance :?: :mrgreen:

 

-- 9 sie 2011, o 18:36 --

 

No i jade :idea::lol: , Carlos też :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu odbieram swoje nowe rodzinne turbo (nie diesel) moze by go tak dobrze dotrzec... assistance bedzie :-)

 

Dawaj stary :idea: autobahny niemieckie są do tego stworzone, zobaczymy czy V-max jest zgodny z folderem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łubudubu łubudubu - ale ten czas szybko leci :mrgreen:

 

 

oj tak tak, już sie doczekac jutra nie moge :D

Musimy iść na ten kultowy odcinek, podobno czad :shock: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...żona się do mnie nie odzywa :lol: to znaczy że "Niemce" już za chwileczkę :lol:

 

 

:mrgreen: muszę Cie nauczyć pare tricków, jak to robić, żeby żona nie strzelała focha, jak mąż jedzie ciezko pracować na rajd :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...żona się do mnie nie odzywa :lol: to znaczy że "Niemce" już za chwileczkę :lol:

 

 

:mrgreen: muszę Cie nauczyć pare tricków, jak to robić, żeby żona nie strzelała focha, jak mąż jedzie ciezko pracować na rajd :twisted:

Taak. Jak wczoraj z Nią rozmawialem, to powiedziała mi : "ten znowu gdzieś jedzie :!: :evil: "

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej obiecajcie, że łykniecie coś za moje zdrowie :!:

 

O tym to nawet wspominać nie musisz, okazja jak znam życie będzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy cali i zdrowi :D , rajd rewelacja ! organizacyjnie to jest wręcz nieprawdopodobnie jak można być tak perfekcyjnym ! To chyba tylko Niemcy tak potrafią 8) jutro coś napisze wiecej bo jestem trochę zmęczony :wink:

No i czas zacząć przygotowania do rajdu hiszpani :twisted: bo sie wybieramy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...