Skocz do zawartości

serwis subaru


marynarz77

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem w ktorym watku pisac ten temat dla tego pisze w ogolnym

temat jest typowo o serwisie i o nie korzystaniu z niego dokladnie chodzi o sklep

zaczynam prosty temat to uszczelki pod klawiature , uszczelke pod klawiature mozna dostac i zamowic w kazdym sklepie motoryzacyjnym ale oprocz uszczelki sa jeszcze uszczelniacze ktore sa dostepne TYLKO w serwisie subaru , i teraz sie zaczyna caly temat zamowilem te uszczelniacze w poniedzielek 1.08 i odebrac je mialem w piatek 5.08 tj piatek , zajezdzam po te czesci , pytam sie czy sa i co sie okazuje sa , ale ten pan nie jest pewien czy beda pasowac :twisted: wiec ja nie wiem co mam zrobic z wyjasnien tego pana wynika zebym zmienil auto na nowsze najlepiej zeby to bylo powyzej 2000 roku i wtedy problemy z doborem czesci znikna to ja co ja moge wzipolem te czesci i za jakis czas pewnie rozbiore i bede wymienial i modle sie ze by te uszczelniacze pasowaly pozdrawiam wszystkich ktorzy maja subaru ponizej 2000 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelke pod klawiature

 

Gdziej jest ta klawiatura?

 

 

czepiasz się, chodzi o uszczelkę pokrywy zaworów, a część rozrządu składająca się z dźwigienek zaworowych i wałków na których siedzą, zwała sie po mechnicznostaropolsku - klawiaturą :D

 

modlimy się z Tobą, aby te części, które zakupiłeś, pasowały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za młody jestem :P poza tym nie podoba mi sie to okreslenie.

 

jeszcze mnie intryguje różnica miedzy uszczelką a uszczelniaczem :idea:

 

edit:dobra juz wiem. Myslałem ze tak niemozliwe do znalezienia sa uszczelki swiec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...