Skocz do zawartości

"Dołożenie" poduszki powietrznej w Legacy '97?


BelegUS

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Wpadłem na Allegro na bardzo ciekawą ofertę sprzedaży Legacy Sedan 2,0 (115KM) z rocznika '97. Autko jest całkiem ładne, zadbane (przynajmniej po zdjęciach, oglądać je będę najpewniej w przyszłym tygodniu dopiero), w przystępnej cenie, ALE - tym, co mnie martwi, jest brak poduszek powietrznych (jak to w ogóle możliwe w aucie klasy wyższej z 1997 roku?). Wnętrze auta wygląda tak:

C20068583_6.jpg

Jako że cena jest zbyt atrakcyjna, żeby wybrzydzać, a ja jednak pewniej czuł bym się w aucie z poduchą (fakt, że Legaś to czołg pomijam), chciałem zapytać:

1. Czy możliwe jest "dołożenie" do Legacy II z tego rocznika poduszki powietrznej?

2. Jakie są tego koszta (poducha + jakieś sterowniki?), i ile pracy (i jak inwazyjnej) to wymaga?

3. Czy ma to sens - tzn. czy będę miał jakąkolwiek pewność, że "w razie jak co" taka poducha wypali (i wypali tak, że mi pomoże, a nie zaszkodzi)?

 

Pozdrowienia od jak zwykle ciekawskiego i teoretyzującego Belega ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy będę miał jakąkolwiek pewność, że "w razie jak co" taka poducha wypali (i wypali tak, że mi pomoże, a nie zaszkodzi)?

 

nigdy nie masz pewności ;)

 

dla mnie opcja bez sensu. nie ma, to nie ma. zamontuj kubły i szelki. taniej i pewniej.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tymi (nie)optymistycznymi akcentami Panowie rozwiali moje wątpliwości... temat do zamknięcia :)

 

Dziękuję za wszystkie informacje :)

 

Edit: Jeśli moderacja uzna, że nadużywam opcji "Pomuk", to proszę o uświadomienie mi takowego faktu... dla mnie każda informacja jest na wagę złota, dlatego Panowie z tego wątku bez wyjątku mi pomogli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...