Skocz do zawartości

Gdzie myć Subaraka


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie ! Podawajcie jakieś sprawdzone, dobre i tanie miejsca kąpieli swoich Subaraków. Gdzie wypieszczą go najlepiej ? Ostatnio przeniosłem sie na Wolę i nie moge dojrzeć żadnej dobrze zapowiadającej się myjki. Z resztą... co ja budziet gadać. Każdy wie, że taki spis powinien się przydać.

 

pozdrawiaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z woli na Chomiczówkę niedaleko (zresztą zależy, gdzie urzędujesz na Woli) - ja, za czasów mieszkania w Polsce i posiadania tu samochodu myłem zawsze na Sokratesa (przedłużenie Conrada w stronę Kasprowicza). Myjnia bardzo dobra i bardzo tania. Najlepszym dowodem na atrakcyjność oferty jest stale stojący tam ogonek samochodów czekających na kąpiel :twisted:. Na szczęście jest możliwość telefonicznego zarezerwowania godziny.

 

W sytuacjach awaryjnych polecam myjnię na Hery na Bemowie - jest otwarta 24h. Ceny są wyższe niż na Sokratesa, ale jakość też jest wysoka, a istotnym argumentem jest też możliwość załatwienia sprawy od dowolnej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec jeździ na ręczną myjnie która znajduje się przy torach kolejowych jak się jedzie Olbrachta w kierunku Bemowa a następnie w lewo i w prawo. Dojeżdzamy do torów i tam stoi taka blaszana buda.

 

Heller mieszkam jakieś 500m od Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec jeździ na ręczną myjnie która znajduje się przy torach kolejowych jak się jedzie Olbrachta w kierunku Bemowa a następnie w lewo i w prawo. Dojeżdzamy do torów i tam stoi taka blaszana buda.

 

Heller mieszkam jakieś 500m od Ciebie

 

ja w sumie tez niedaleko mieszkam bo na Zawiszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zależy. Jak pojadę na zwykłe mycie, to już na wieczór następnego dnia poziom krwi we krwi się na tyle podnosi, że mogę odebrać auto i sam je prowadzić. Ale jak bogatsza wersja, np z woskowaniem..... Strach sie bać! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szulborska (od redutowej pierwsza w lewo za DANONem)

Ulica sexu i biznesu lub jak mowia moi znajomi /tez rezydenci tej ulicy/ burdelu i skandalu :D:D:D

Ja tez jestem z Woli.

 

 

Xbike.pl w końcu zdemaskował moją fuchę Alfonsa :)

 

PANOWIE ! Dla forumowiczów 10% taniej !

 

 

PS - Wiedziałem gdzie się przeprowadzić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...