Jump to content

Wnętrze z Sti do wrx

Arti_D
 Share

Recommended Posts

Witam,

Mam pytanie odnośnie przerzucenia wnętrza z sti: fotele, boczki, tylna kanapa do wrx'a z '04 kombi. Podejrzewam, że fotele przednie i boczki to nie problem a jak wygląda sprawa z tylną kanapą? I czy rocznik sti ma znaczenie? Podejrzewam, że najlepsze do tego byłoby sti blob eye ale może się mylę, niech ktoś mądrzejszy się wypowie. Pzdr

temat przerabiałm - myślałem wstępnie o skórach - teraz mam wnętrze WR1 - 4 boczki i przednie fotele. Kanapę sobie odpuściłem... Z tego co wiem jest węższa i przy skórze można jakaś łatać - przy materiale kiepsko... Odezwij się do MaciekSubru...

• Upvote 1

Witam,

Mam pytanie odnośnie przerzucenia wnętrza z sti: fotele, boczki, tylna kanapa do wrx'a z '04 kombi. Podejrzewam, że fotele przednie i boczki to nie problem a jak wygląda sprawa z tylną kanapą? I czy rocznik sti ma znaczenie? Podejrzewam, że najlepsze do tego byłoby sti blob eye ale może się mylę, niech ktoś mądrzejszy się wypowie. Pzdr

Mniej więcej jak napisał Kameleon - boczki drzwi i przednie fotele pasują bez żadnych przeróbek, 100%, a tylna kanapa nie, można próbować cos rzeźbić, ale to raczej druciarstswo, jedynym sensownym rozwiązaniem, aby została w kombi - dalej kładziona, zostawić konstrukcję i gąbkę z kombi, i dać na to pokrowiec z STI sedana, czyli oddać do tapicera, żeby nim obszył tylna kanapę z kombi. inaczej się nie da

• Upvote 1

ja też bardzo długo nie dopuszczałem myśli, że przód będzie sti a tył wrx... Ale cóż nabyłem z boczkami i tylko kanapa została wrx... Do tyłu i tak się rzadko patrzę a poza tym mam ciemne szyby :)