Skocz do zawartości

Wnętrze z Sti do wrx


Arti_D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie odnośnie przerzucenia wnętrza z sti: fotele, boczki, tylna kanapa do wrx'a z '04 kombi. Podejrzewam, że fotele przednie i boczki to nie problem a jak wygląda sprawa z tylną kanapą? I czy rocznik sti ma znaczenie? Podejrzewam, że najlepsze do tego byłoby sti blob eye ale może się mylę, niech ktoś mądrzejszy się wypowie. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat przerabiałm - myślałem wstępnie o skórach - teraz mam wnętrze WR1 - 4 boczki i przednie fotele. Kanapę sobie odpuściłem... Z tego co wiem jest węższa i przy skórze można jakaś łatać - przy materiale kiepsko... Odezwij się do MaciekSubru...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie przerzucenia wnętrza z sti: fotele, boczki, tylna kanapa do wrx'a z '04 kombi. Podejrzewam, że fotele przednie i boczki to nie problem a jak wygląda sprawa z tylną kanapą? I czy rocznik sti ma znaczenie? Podejrzewam, że najlepsze do tego byłoby sti blob eye ale może się mylę, niech ktoś mądrzejszy się wypowie. Pzdr

 

 

Mniej więcej jak napisał Kameleon - boczki drzwi i przednie fotele pasują bez żadnych przeróbek, 100%, a tylna kanapa nie, można próbować cos rzeźbić, ale to raczej druciarstswo, jedynym sensownym rozwiązaniem, aby została w kombi - dalej kładziona, zostawić konstrukcję i gąbkę z kombi, i dać na to pokrowiec z STI sedana, czyli oddać do tapicera, żeby nim obszył tylna kanapę z kombi. inaczej się nie da

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...