Jump to content

KOTECZKA POTRZEBUJE DOMU

Recommended Posts

jeśli każdy miałby na tym forum pisać o psach, kotach i innym zwierzętach, które szukają domu to trzeba by jakoś nazwę forum zmienić... :roll: Nie znajdzie się w internecie innego miejsca na tego typu akcje?

od siebie tylko dodam, że trzymam kciuki za powodzenie całej akcji :mrgreen:

Nie znajdzie się w internecie innego miejsca na tego typu akcje?

prócz takich miejsc może ktoś z forumowiczów chętnie spożyje takiego kota, a niekoniecznie musi być zarejestrowany na jakimś forum kulinarnym

jeśli każdy miałby na tym forum pisać o psach, kotach i innym zwierzętach, które szukają domu to trzeba by jakoś nazwę forum zmienić... :roll: Nie znajdzie się w internecie innego miejsca na tego typu akcje?

od siebie tylko dodam, że trzymam kciuki za powodzenie całej akcji :mrgreen:

w internecie sie znajdzie, ale dzieki wlasniie temu postowi koteczka w poniedzialek zamieszka w nowym domu

kazde miejsce jest dobre, wielu ludzi niestety zachowuje sie w stosunku do zwierzat tak, ze budza sie we mnie mordercze i sadystyczne instynkty

a jak juz slysze, ze "TO TYLKO ZWIERZE" to mam ochote delikwentowi lub delikwentce wyj... w ryj :evil:

a jak juz slysze, ze "TO TYLKO ZWIERZE" to mam ochote delikwentowi lub delikwentce wyj... w ryj :evil:

Lordzie wystarczy że użyjesz mocy :wink: :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

adamusmax napisał(a):

Lordzie wystarczy że użyjesz mocy :wink: :mrgreen:

Lordzie lej po mordzie ? :mrgreen:

Guest Morgiana

Nie bardzo wiem co Ci przeszkadza ten wątek...?

Jeśli nie byłeś zainteresowany, to nie musiałeś zaglądać - po prostu. :roll:

A prawda jest taka, że czym więcej miejsc z informacją, tym większa szansa że zwierzak znajdzie dom.

Tym razem się udało, i trzymam kciuki za każdego następnego czworonożnego znajdka, który się na forum pojawi :)

Nie bardzo wiem co Ci przeszkadza ten wątek...?

Jeśli nie byłeś zainteresowany, to nie musiałeś zaglądać - po prostu. :roll:

w niczym mi to nie przeszkadza. Do tego tematu najlepiej nadawał się off top jak sama nazwa wskazuje, a na Forum Subaru wchodzę i czytam zawszę każdy temat bo po to jest to miejsce, w off topie nie koniecznie :)

równie dobrze "KOTECZKĄ" mogła być nazywana przez kogoś jakaś Impreza GT, która szuka domu/właściciela. I co, wydaje Ci się że miałem tego tematu nie zobaczyć? :roll:

:mrgreen: :wink:

historia jak widać zakończyła się szczęśliwie i wszyscy są szczęśliwi