Skocz do zawartości

KOTECZKA POTRZEBUJE DOMU


adamusmax

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli każdy miałby na tym forum pisać o psach, kotach i innym zwierzętach, które szukają domu to trzeba by jakoś nazwę forum zmienić... :roll: Nie znajdzie się w internecie innego miejsca na tego typu akcje?

 

od siebie tylko dodam, że trzymam kciuki za powodzenie całej akcji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli każdy miałby na tym forum pisać o psach, kotach i innym zwierzętach, które szukają domu to trzeba by jakoś nazwę forum zmienić... :roll: Nie znajdzie się w internecie innego miejsca na tego typu akcje?

 

od siebie tylko dodam, że trzymam kciuki za powodzenie całej akcji :mrgreen:

 

w internecie sie znajdzie, ale dzieki wlasniie temu postowi koteczka w poniedzialek zamieszka w nowym domu

 

kazde miejsce jest dobre, wielu ludzi niestety zachowuje sie w stosunku do zwierzat tak, ze budza sie we mnie mordercze i sadystyczne instynkty

 

a jak juz slysze, ze "TO TYLKO ZWIERZE" to mam ochote delikwentowi lub delikwentce wyj... w ryj :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli każdy miałby na tym forum pisać o psach, kotach i innym zwierzętach, które szukają domu to trzeba by jakoś nazwę forum zmienić... :roll: Nie znajdzie się w internecie innego miejsca na tego typu akcje?

 

Nie bardzo wiem co Ci przeszkadza ten wątek...?

Jeśli nie byłeś zainteresowany, to nie musiałeś zaglądać - po prostu. :roll:

 

A prawda jest taka, że czym więcej miejsc z informacją, tym większa szansa że zwierzak znajdzie dom.

Tym razem się udało, i trzymam kciuki za każdego następnego czworonożnego znajdka, który się na forum pojawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem co Ci przeszkadza ten wątek...?

Jeśli nie byłeś zainteresowany, to nie musiałeś zaglądać - po prostu. :roll:

w niczym mi to nie przeszkadza. Do tego tematu najlepiej nadawał się off top jak sama nazwa wskazuje, a na Forum Subaru wchodzę i czytam zawszę każdy temat bo po to jest to miejsce, w off topie nie koniecznie :)

równie dobrze "KOTECZKĄ" mogła być nazywana przez kogoś jakaś Impreza GT, która szuka domu/właściciela. I co, wydaje Ci się że miałem tego tematu nie zobaczyć? :roll:

 

 

 

 

 

:mrgreen: :wink:

 

historia jak widać zakończyła się szczęśliwie i wszyscy są szczęśliwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...