Jump to content

Legacy przed i po facelift'cie

bksjb
 Share

Recommended Posts

witam, chcialbym sie dowiedziec, czym roznia sie modele przed liftem i po lifcie w modelach po 2003r. Interesuje mnie tylko zewnatrz, czyli zderzaki, blotniki i takie tam. Z pierwszych obserwacji to wynika, ze zderzak jest inny (o wiele ladniejszy) i chyba blotnik w miejscu gdzie laczy sie z lampa i zderzakiem. tych dwoch rzeczy jestem pewien :) a jak sie sprawa ma odnosnie lamp, maski i wszystkiego co pod spodem co sluzy do montarzu!? pozdrawiam

bksjb, było już kilka wątków na ten temat

:arrow: szukajka

witam, chcialbym sie dowiedziec, czym roznia sie modele przed liftem i po lifcie w modelach po 2003r. Interesuje mnie tylko zewnatrz, czyli zderzaki, blotniki i takie tam. Z pierwszych obserwacji to wynika, ze zderzak jest inny (o wiele ladniejszy) i chyba blotnik w miejscu gdzie laczy sie z lampa i zderzakiem. tych dwoch rzeczy jestem pewien :) a jak sie sprawa ma odnosnie lamp, maski i wszystkiego co pod spodem co sluzy do montarzu!? pozdrawiam

To raczej nie byl lift a zmiana modelu od roku 03 weszla IV gen. Czym sie rozni wystarczy zobaczyc na zdjeciach .. :mrgreen: Praktycznie wszytskim: inne wnetrze, inny zewnatrz, nie wiem jak plyta podlogowa, ale zawieszenie tez ejst zmodyfikowane.

sherif masz rację, ale bksjb'owi chyba raczej chodzi o lift na 4 genracji,a nie zmiane modelową między 03 a 04.

aa racja nie zauwazylem slowka "po" :mrgreen:

Z MY07 jest jak piszesz: przez inne swiatla jest inne zderzak, blotniki i maska - dzieki czemu nie mozna zapodac lepszych swiatelek do wersji przed My07 :roll:

no wlasnie.. :/ maska tez jest inna? Jak jest rozwalony caly przod, to mozna zainstalowac "nowy" przod? czy zaczepy, mocowania i profile moga sie roznic?

Tutaj jest przykład Outbacka w wersji "przedliftowej" z przodem w wersji "poliftowej". Zatem na pewno jest to możliwe.

Jest napisane, ze z 2008 to juzx chyba po lifcie fabrycznie!?

Tył wskazuje, że jest to wersja "przedliftowa", przód, że "poliftowa". Ni pies ni wydra, być może takie wersje w USA oferowano, w Europie na pewno nie.

no wlasnie.. :/ maska tez jest inna? Jak jest rozwalony caly przod, to mozna zainstalowac "nowy" przod? czy zaczepy, mocowania i profile moga sie roznic?

Moze i mozna, tyle, ze jak kiedys bedziesz sprzedawal auto to ktos kto sie ciut zna od razu pozna ze byl walony. Ja bym nie kombinowal.

Aha i atrapa jest inna.

Jak chcesz wiedziec na 100% to zadzwon do serwisu lakierniczego Subaru lub do kogos kto handluje czesciami. Dla mnie kiedys dali wyklad co z czym mozna laczyc i co do czego pasuje i .. w sumie mieli racje :mrgreen:

Moze i mozna, tyle, ze jak kiedys bedziesz sprzedawal auto to ktos kto sie ciut zna od razu pozna ze byl walony. Ja bym nie kombinowal.

Aha i atrapa jest inna.

Jak chcesz wiedziec na 100% to zadzwon do serwisu lakierniczego Subaru lub do kogos kto handluje czesciami. Dla mnie kiedys dali wyklad co z czym mozna laczyc i co do czego pasuje i .. w sumie mieli racje :mrgreen:

Ja tam zawsze mowie, co bylo uszkodzone, a ze nie kupuje bananow, ktorym trzeba wstawic cwiartke, to tez sie nie martwie tym, ze przy sprzedazy ktos sie spluje, ze pol auta jest z innego pojazdu!

Jest napisane, ze z 2008 to juzx chyba po lifcie fabrycznie!?

Tył wskazuje, że jest to wersja "przedliftowa", przód, że "poliftowa". Ni pies ni wydra, być może takie wersje w USA oferowano, w Europie na pewno nie.

To US-spec, one miały takie światła własnie po lifcie. Swoją droga są ciutkę inne od tych sprzed liftu, czyli taka jakby trzecia wersja :-)

-- 3 sie 2011, o 16:25 --

A propos US: wersje amerykańskie zwykle maja inne zderzaki niż europejskie, gdyby to kogoś ciekawilo. Są masywniejsze (i brzydsze :roll: )

Cytowano na forum dokument wskazujący, że poliftowe wersje z 4EAT mają transfer case z VTD a nie z MPT.

Edit:

Ups. Sorry. Po wysłaniu dopiero zauważyłem,że chodzi tylko o zewnętrze.