Skocz do zawartości

Legacy przed i po facelift'cie


bksjb

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chcialbym sie dowiedziec, czym roznia sie modele przed liftem i po lifcie w modelach po 2003r. Interesuje mnie tylko zewnatrz, czyli zderzaki, blotniki i takie tam. Z pierwszych obserwacji to wynika, ze zderzak jest inny (o wiele ladniejszy) i chyba blotnik w miejscu gdzie laczy sie z lampa i zderzakiem. tych dwoch rzeczy jestem pewien :) a jak sie sprawa ma odnosnie lamp, maski i wszystkiego co pod spodem co sluzy do montarzu!? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bksjb, było już kilka wątków na ten temat

:arrow: szukajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chcialbym sie dowiedziec, czym roznia sie modele przed liftem i po lifcie w modelach po 2003r. Interesuje mnie tylko zewnatrz, czyli zderzaki, blotniki i takie tam. Z pierwszych obserwacji to wynika, ze zderzak jest inny (o wiele ladniejszy) i chyba blotnik w miejscu gdzie laczy sie z lampa i zderzakiem. tych dwoch rzeczy jestem pewien :) a jak sie sprawa ma odnosnie lamp, maski i wszystkiego co pod spodem co sluzy do montarzu!? pozdrawiam

 

To raczej nie byl lift a zmiana modelu od roku 03 weszla IV gen. Czym sie rozni wystarczy zobaczyc na zdjeciach .. :mrgreen: Praktycznie wszytskim: inne wnetrze, inny zewnatrz, nie wiem jak plyta podlogowa, ale zawieszenie tez ejst zmodyfikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sherif masz rację, ale bksjb'owi chyba raczej chodzi o lift na 4 genracji,a nie zmiane modelową między 03 a 04.

 

aa racja nie zauwazylem slowka "po" :mrgreen:

Z MY07 jest jak piszesz: przez inne swiatla jest inne zderzak, blotniki i maska - dzieki czemu nie mozna zapodac lepszych swiatelek do wersji przed My07 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie.. :/ maska tez jest inna? Jak jest rozwalony caly przod, to mozna zainstalowac "nowy" przod? czy zaczepy, mocowania i profile moga sie roznic?

Tutaj jest przykład Outbacka w wersji "przedliftowej" z przodem w wersji "poliftowej". Zatem na pewno jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie.. :/ maska tez jest inna? Jak jest rozwalony caly przod, to mozna zainstalowac "nowy" przod? czy zaczepy, mocowania i profile moga sie roznic?

 

Moze i mozna, tyle, ze jak kiedys bedziesz sprzedawal auto to ktos kto sie ciut zna od razu pozna ze byl walony. Ja bym nie kombinowal.

Aha i atrapa jest inna.

 

Jak chcesz wiedziec na 100% to zadzwon do serwisu lakierniczego Subaru lub do kogos kto handluje czesciami. Dla mnie kiedys dali wyklad co z czym mozna laczyc i co do czego pasuje i .. w sumie mieli racje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie.. :/ maska tez jest inna? Jak jest rozwalony caly przod, to mozna zainstalowac "nowy" przod? czy zaczepy, mocowania i profile moga sie roznic?

 

Moze i mozna, tyle, ze jak kiedys bedziesz sprzedawal auto to ktos kto sie ciut zna od razu pozna ze byl walony. Ja bym nie kombinowal.

Aha i atrapa jest inna.

 

Jak chcesz wiedziec na 100% to zadzwon do serwisu lakierniczego Subaru lub do kogos kto handluje czesciami. Dla mnie kiedys dali wyklad co z czym mozna laczyc i co do czego pasuje i .. w sumie mieli racje :mrgreen:

 

Ja tam zawsze mowie, co bylo uszkodzone, a ze nie kupuje bananow, ktorym trzeba wstawic cwiartke, to tez sie nie martwie tym, ze przy sprzedazy ktos sie spluje, ze pol auta jest z innego pojazdu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane, ze z 2008 to juzx chyba po lifcie fabrycznie!?

Tył wskazuje, że jest to wersja "przedliftowa", przód, że "poliftowa". Ni pies ni wydra, być może takie wersje w USA oferowano, w Europie na pewno nie.

 

To US-spec, one miały takie światła własnie po lifcie. Swoją droga są ciutkę inne od tych sprzed liftu, czyli taka jakby trzecia wersja :-)

 

-- 3 sie 2011, o 16:25 --

 

A propos US: wersje amerykańskie zwykle maja inne zderzaki niż europejskie, gdyby to kogoś ciekawilo. Są masywniejsze (i brzydsze :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...