Skocz do zawartości

Mrugające światła awaryjne


Sasklacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio zdarzyło mi sie coś dziwnego. Byłem na wyjeździe i jakiś czas samochod stał "sam". Po powrocie zobaczylem ze działają swiatła awaryjne. Zdjęcie klemy pomogło. Po powrocie do domu i po nocy to samo, ale zdjecie klemy juz nei pomaga....

Zamykanie z kluczyka nic też nie daje. na wszelki wypadek naladowałem akumulator.

Teraz tak sie zastanawiam czy to samochod mi cos "mowi" czy po prostu jakies zwarcie na instalacji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak nie za bardzo... samochod postal do rana ze zdjeta klemą. Zapalilem i bylo git przez 5 minut. POtem podczas jazdy zaczely znowu wariować światła. Włączając i wyłączając awaryjne ucichło na minute - po kilku takich powtorkach jest ok.

Przypomniało mi sie dzis, że raz zjeżdżając z jakiegoś ogromnego progu zachaczyłem hakiem i gniazdem od świateł przyczepki - które nie działa poprawnie od tej pory, a na razie nie mam czasu naprawić tego. Tak może to ma coś z tym wspólnego teraz pomyślałem....

Na razie jest ok, a jak znowu sie włączą awaryjne to będę zaglądał do tego gnaizda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...