Jump to content

Outback rozpięte kostki

338LM
 Share

Recommended Posts

Witam.

Niedawno zanabyłem :wink: Outbacka my00 z wolnymssakiem.

Jeździło mi się fajnie do momentu kiedy znajomy mechanik chciał sobie pooglądać moje auto, no i znalazł z prawej strony pod kierownicą 2 rozpięte kostki(jedna czarna mała, ok 1cmx1cm, druga zielona 0,5cmx2cm).

Po podłączeniu po chwili wyskoczył migający check engine...

Może wiecie od czego są te kostki, i co mi może nie działać?? :evil:

Wiem że najłatwiej podłączyć pod kompa....podpinałem chyba 4, niestety nie chciały się komunikować z autem, czeka mnie wizyta w serwisie, ale chciałbym wcześniej chociaż chciałbym wiedzieć czy muszę coś na biegu wymieniać...

Zaznaczam że wszystkie urządzenia działają poprawnie, WTF?? :evil:

Pzdr T

Ups....są tam 2 kolejne kostki które "do niczego nie pasują:)" i wiszą nie podpięte, a te 2 o których pisze akurat mają odpowiedniki męskie i żeńskie, i kiedy je podpiąłem miga check engine.

Na pewno o tych samych piszemy?

Pzdr T.

Czy może coś się stać jak jezdziłem na połączonych kostkach z migającym chceckiem?

Rozłączać i już, tak?:)

T.

z doświadczenia wiem że mrugający Check Engine szarga nerwy :) Rozłącz i miej to z głowy.

PS. A Check Engine mruga w równych odstępach ? Nie nadaje morsem? Jak mruga równo to znaczy, że nie masz błędów i jest OK. Jak nie równo to poszukaj gdzieś kodów serwisowych i sprawdź OCB.

pzdr

• Upvote 1

Czy może coś się stać jak jezdziłem na połączonych kostkach z migającym chceckiem?

Rozłączać i już, tak?:)

T.

I zmien zaprzyjaznionego mechanika, jak podlacza kostki i nie wie od czego one są.