Skocz do zawartości

Moment obrotowy WRX i STI MY06


koorzen

Rekomendowane odpowiedzi

Moj WRX MY01 przyspieszal 0-200km/h w 33s. Mysle, ze w przypadku MY06 bedzie to okolo 29-30s. STI MY03 EU-spec "robil" 200 w 25s.

 

Dzieki koorzen za odpowiedz, mialem jednak nadzieje ze w 30s. WRX bedzie sie miescil :roll: Piszesz ze "moj WRX przyspieszal..." To juz nie przyspiesza? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak postępy z twoim autkiem? Będzie niebieskie, z dużą lotką i złotymi felgami..?

 

Moje autko już po niedzieli powinno być u dealera. Będzie niebieskie. Co do felg i lotki to cały czas myślę. Na dzień dzisiejszy nie wiem jak się przedstawiają ceny lotek (to jest bardzo ciekawe). Ma być wiadomo w poniedziałek. Felgi raczej złote, pozostaje kwestia wyboru. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuułłaa. No to pozostaje tylko pozazdroscic i zyczyc udanego uzytkowania i bezawaryjnej jazdy :D

Co do spojlera od STI...... pytalem w salonie u Subaryty, to pewna pani powiedziala jezeli mnie pamiec nie myli - uwaga... 5500zl :!: (spojler jest odrazu polakierowany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj WRX MY01 przyspieszal 0-200km/h w 33s. Mysle, ze w przypadku MY06 bedzie to okolo 29-30s. STI MY03 EU-spec "robil" 200 w 25s.

 

Dzieki koorzen za odpowiedz, mialem jednak nadzieje ze w 30s. WRX bedzie sie miescil :roll: Piszesz ze "moj WRX przyspieszal..." To juz nie przyspiesza? :lol:

 

Napisalem tak poniewaz sprzedalem auto. Mysle teraz o zakupie MY06.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj WRX MY01 przyspieszal 0-200km/h w 33s. Mysle, ze w przypadku MY06 bedzie to okolo 29-30s. STI MY03 EU-spec "robil" 200 w 25s.

 

Dzieki koorzen za odpowiedz, mialem jednak nadzieje ze w 30s. WRX bedzie sie miescil :roll: Piszesz ze "moj WRX przyspieszal..." To juz nie przyspiesza? :lol:

 

Napisalem tak poniewaz sprzedalem auto. Mysle teraz o zakupie MY06.

 

Zobaczcie go jaki kozak :D Obys dlugo nie myslal i jak najszybciej zakupil ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie przyznac , ze duze wrazenie na mnie zrobilo, az boje sie to napisac - Evo VIII

 

Spoko, nie jesteś jedyny na tym forum, nie Shodan ? :twisted:

 

No wlasnie, Shodan pochwalil sie swoim nowym autkiem i dziwnym trafem temat zniknal z offtopa. Lepiej siedziec cicho. "Nic nie widzialem, nic nie slyszalem" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj WRX MY01 przyspieszal 0-200km/h w 33s. Mysle, ze w przypadku MY06 bedzie to okolo 29-30s. STI MY03 EU-spec "robil" 200 w 25s.

 

Dzieki koorzen za odpowiedz, mialem jednak nadzieje ze w 30s. WRX bedzie sie miescil :roll: Piszesz ze "moj WRX przyspieszal..." To juz nie przyspiesza? :lol:

 

Napisalem tak poniewaz sprzedalem auto. Mysle teraz o zakupie MY06.

 

WRX MY03-05 robi 0-200 w ok. 28-29 sekund. Polskie GT zmierzyło wersję kombi i wyszło im chyba 28,4 sek. STI MY04 według pomiarów w Sport Auto ma 24,5 sek. Co ciekawe, do setki zmierzyli aż 5,9 s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie tylko gwizd pojawiający się przy około 200 km/h, w lecie było to dopiero przy 220. Podobno jest to jakiś patent, ktoś zresztą o tym pisał na forum. Druga rzecz to lekko "cykający" na wybojach wlot powietrza w lewym narożniku podszybia. Natomiast mechanicznie, zawieszeniowo, silnikowo, osiągowo ... poezja.

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym pierwszym wykresie widze 219 hp na silniku i 167 hp na kolach.

Numerow z hamowni podwoziowej nie mozna brac doslownie (z silnikowej tez). Hamownia nie jest narzedziem do okreslania mocy samochodu tylko do wykazania czy dane modyfikacje przynosza jakies zmiany. Mozna jedynie porownywac samochody zmierzone na tej samej hamowni i najlepiej w identycznych warunkach (co w rzeczywistosci jest trudne do wykonania). Nawet poziom oleju w silniku moze miec wplyw na jego moc.

Zgadza się.Aczkolwiek ja lubię sobie porównać wyniki z obciążeniówki MAHA.

Wydaje mi się ,że w obrębie tego samego modelu samochodu(silnik) odchylenie nie są zbyt wielkie.W USA chyba nie ma MAHA ??

A te wykresy poniżej pierwszego są dla mnie mało czytelne :(

Za małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym linku masz wyniki na hamowni MAHA i jest ona w Californi, na wykresie masz adres i telefon gdybys chcial sie umowic ;)

W drugim linku, na jeden wykres sa nalozone wyniki dwoch samochodow. Cienkie linie to pomiar pierwszy, grube to drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koorzen, tamten temat Shadon "zniknął". Ale to wersja oficjalna... moderatorów jest, aż trzech... wnioski wyciągnij sam.

 

Witek idź leczyć swoje kompleksy gdzie indziej. A teorie spiskowe to proponuję jednak w literaturze umieszczac, może zostaniesz nowym autorem bestsellerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...