Jump to content

Podróż wrxem do teściowej

evodziobak
 Share

Recommended Posts

Mój nowo nabyty wrx właśnie odbył swoją pierwszą trasę pod moim kierownictwem. Trasa nie bylejaka bo do teściowej do Sosnowca. Teściowej auto się podoba, a to przecież też ważne :-) Fajne miasto. Z atrakcji polecam pomnik kiepury i ucho słonia w Mr hamburger :-)

Teściowej auto się podoba

a przewiozłeś Ją bokiem na rondzie? :twisted:

dla ułatwienia zadania, w celu spotęgowania wrażeń można ją posadzić na tylnej kanapie :mrgreen:

Teściowej auto się podoba

a przewiozłeś Ją bokiem na rondzie? :twisted:

dla ułatwienia zadania, w celu spotęgowania wrażeń można ją posadzić na tylnej kanapie :mrgreen:

albo nawet póść bardziej żeby hardcorowo było posadzić mamusie pod spoilerem a żeby krzywdy sobie nie zrobiła zamknąć klape 8)

• 2 weeks later...
Trasa nie bylejaka bo do teściowej do Sosnowca. Teściowej auto się podoba, a to przecież też ważne Fajne miasto. Z atrakcji polecam pomnik kiepury i ucho słonia w Mr hamburger

Hhehe zacna podróż. Jak będziesz następnym razem to daj znać to polatamy świniami troszkę po mieście i pokaże Ci ciekawsze okolice niż centrum. A jak będziesz jechał Eveliną to już musowo dawaj cynk;)

Ucho słonia jest wielkie i nic poza tym. Kebaby od turasów są jedyne w swoim rodzaju;)

Mam naprawdę fajną teściową, przestańcie!
też kiedyś miałem... :twisted:

kolega to chyba niedługo po ślubie, co :?: :twisted::mrgreen:

Tez tak kiedys mialem... :mrgreen:

Moja po przewiezieniu WRXem (baaardzo spokojnym tempem, naprawde!!!) powiedziala tylko niesmialo i przytlumionym glosem: "...oj, ja juz nic nie mowie..."

Who is the man!!!???