Skocz do zawartości

Podróż wrxem do teściowej


evodziobak

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nowo nabyty wrx właśnie odbył swoją pierwszą trasę pod moim kierownictwem. Trasa nie bylejaka bo do teściowej do Sosnowca. Teściowej auto się podoba, a to przecież też ważne :-) Fajne miasto. Z atrakcji polecam pomnik kiepury i ucho słonia w Mr hamburger :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściowej auto się podoba

 

a przewiozłeś Ją bokiem na rondzie? :twisted:

 

dla ułatwienia zadania, w celu spotęgowania wrażeń można ją posadzić na tylnej kanapie :mrgreen:

albo nawet póść bardziej żeby hardcorowo było posadzić mamusie pod spoilerem a żeby krzywdy sobie nie zrobiła zamknąć klape 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Trasa nie bylejaka bo do teściowej do Sosnowca. Teściowej auto się podoba, a to przecież też ważne Fajne miasto. Z atrakcji polecam pomnik kiepury i ucho słonia w Mr hamburger

 

Hhehe zacna podróż. Jak będziesz następnym razem to daj znać to polatamy świniami troszkę po mieście i pokaże Ci ciekawsze okolice niż centrum. A jak będziesz jechał Eveliną to już musowo dawaj cynk;)

Ucho słonia jest wielkie i nic poza tym. Kebaby od turasów są jedyne w swoim rodzaju;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam naprawdę fajną teściową, przestańcie!
też kiedyś miałem... :twisted:

 

 

kolega to chyba niedługo po ślubie, co :?: :twisted::mrgreen:

 

 

Tez tak kiedys mialem... :mrgreen:

 

 

Moja po przewiezieniu WRXem (baaardzo spokojnym tempem, naprawde!!!) powiedziala tylko niesmialo i przytlumionym glosem: "...oj, ja juz nic nie mowie..."

 

Who is the man!!!???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...