Skocz do zawartości

WRX podnośnik szyby - Problem


Filipez

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam problem z podnośnikiem szyb w WRX 2002 US spec. Sprawa wygląda w ten sposób, że demontowałem tylne boczki żeby się dostać do głośników. zdemontowałem kostki z przyciskami podnoszenia. złożyłem przekręciłem stacyjkę i jedna tylna szyba zjechała mi do dołu całkowicie i się nie chcą w ogóle podnosić opuszczać tylne szyby nawet przyciskami sterującymi tymi przy kierowcy. Może jakiś bezpiecznik wywaliło ? Poradźcie. Jak zlokalizować bezpiecznik.

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem będzie raczej w boczkach drzwi ;). Zdemontuj i sprawdź czy dobrze kostki wpiąłeś i czy gdzieś kabelków nie przetarłeś. No i sprawdź też przełącznik szyb (ten tylni).

 

PS: Jak bezpiecznik wywali to po prostu szyby by się nawet nie ruszyły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem będzie raczej w boczkach drzwi ;). Zdemontuj i sprawdź czy dobrze kostki wpiąłeś i czy gdzieś kabelków nie przetarłeś. No i sprawdź też przełącznik szyb (ten tylni).

 

PS: Jak bezpiecznik wywali to po prostu szyby by się nawet nie ruszyły ;)

 

Napisałem przecież, że tylne obie przestały się podnosić.

Gdzie ten bezpiecznik można zlokalizować, orientuje się ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipez, przeczytaj mój post jeszcze raz. Jak by to była wina bezpiecznika to wszystkie szyby by nie chodziły. Sprawdź pierw to co Ci napisałem i potym będziemy szukać dalej ;)

 

Pozdrawiam

 

PS: Bezpiecznik będzie tam gdzie reszta (te po lewej stronie na dole od kierowcy. Który to, to będzie opisane na schoweczku (pod nim są bezpieczniki.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podpinam się pod temat.

Nie działa szyba w forku. Silniczek działa, słychać jak chodzi. Ściągnąłem boczek, ale niewiele widać. Poruszałem szybą w górę i dół, tak jak powinna chodzić. Niestety dalej nie działa. Przed samą awarją usłyszałem dźwięk, jakby pęknięcie lub zerwanie czegoś i szyba przestała działać. Jakieś sugestie jak wyciągnąć cały podnośnik lub gdzie szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...