Skocz do zawartości

Prodrive P2


mati

Rekomendowane odpowiedzi

BaRy, fajna fotka :wink:

Dzięki, fotka to zasługa potasa. :)

Wszystkie zdjęcia mojego GTeka właśnie on robił, za co bardzo dziękuje potasek. :D

Mam nadzieję, że jeszcze mu się nie znudził obiekt fotografowania. :)

Zobaczymy co wyczaruje z tego co porobił w Bednarach. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wybrzydzajcie, chyba wiecie do czego zdolne jest Subaru :lol:

Powinni zaoszczedzic kase i kupic gotowy projekt od Prodrive, w koncu ten samochod to prawie Impreza.

Na nastepce obecnej Imprezy wolelibyscie ten samochod

 

0511_subaru_b5_02_445.jpg

 

czy ten

 

prodrive_P2_side-L.jpg

 

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi być "brzydka", mieć 4 drzwi

 

nie zgadzam się, 22B miała tylko dwoje drzwi i była piekna, tak samo jak STi Type R, i P1.

 

No i nie rzucać się w oczy

 

powiedz która Impreza Turbo nie rzuca się w oczy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no tak, właściwie masz rację, co do tych drzwi. Co do rzucania się w oczy - to, że forumowicze wypatrzą każde Subaru, w każdych warunkach nie znaczy, że one rzucają się w oczy ;-)

 

Dla mnie zaletą Imprezy (a zwłaszcza Forysia) jest właśnie taka cichociemność. Jak postawisz na ulicy Imprezę i np. tego Otyliowego Chryslera albo podobnego amerykańskiego cudaka, to myślę, że właśnie to drugie będzie zwracało na siebie uwagę gawiedzi.

A już najlepiej, jeśli chodzi o cichociemność, wygląda Lancer EVO, ze starszych generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no tak, właściwie masz rację, co do tych drzwi. Co do rzucania się w oczy - to, że forumowicze wypatrzą każde Subaru, w każdych warunkach nie znaczy, że one rzucają się w oczy ;-)

 

Dla mnie zaletą Imprezy (a zwłaszcza Forysia) jest właśnie taka cichociemność. Jak postawisz na ulicy Imprezę i np. tego Otyliowego Chryslera albo podobnego amerykańskiego cudaka, to myślę, że właśnie to drugie będzie zwracało na siebie uwagę gawiedzi.

A już najlepiej, jeśli chodzi o cichociemność, wygląda Lancer EVO, ze starszych generacji.

 

Zupelnie sie z toba nie zgodze. Co jak co ale Impreza bardzo rzuca sie w oczy i mysle ze bardziej niz 300C i z pewnoscia nie jest "cichociemna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...