Skocz do zawartości

II Edycja Wydaje Ci się że umiesz Jeździć... TVN Turbo #####


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Carlos a czy to Ty przypadkiem w poprzedniej edycji nie gasiłeś raz samochodu pod nastepnego uczestnika hamujac bez sprzegla chyba na biegu :D

 

 

eeee kurcze nie pamiętam - pamiętam jak na eliminacjach zgasilem auto przy "przelocie" za beczkami (miałem zbyt mało paliwska i auto jak leciało bokiem - tak nagle zgasło :oops: ,dzięki kolegom z TVNu nie poszło to na wizji :oops::D )

 

...no i raz prawie pocałowałem bandę na Kielcach :) , to już było pokazane... oj spociłem się wtedy w sekundzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 886
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest. W mailu mam info, że niezbędne jest prawo jazdy i aktualne badanie techniczne samochodu.

Fakt, ale z mojego cytatu można wnioskować inaczej.

póki co nie telefonowali, ale chyba wystarczy, że napiszą meila?)

Do mnie rówież tylko wysłali mail'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich zakwalifikowanych :)

 

good luck guys!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos a czy to Ty przypadkiem w poprzedniej edycji nie gasiłeś raz samochodu pod nastepnego uczestnika hamujac bez sprzegla chyba na biegu :D

 

 

eeee kurcze nie pamiętam - pamiętam jak na eliminacjach zgasilem auto przy "przelocie" za beczkami (miałem zbyt mało paliwska i auto jak leciało bokiem - tak nagle zgasło :oops: ,dzięki kolegom z TVNu nie poszło to na wizji :oops::D )

/quote]

ja to zarejestrowałem i szczerze mówiąc zdziwiło mnie że tego nie pokazali i jakoś to zatuszowali. Przegladam pierwsza edycje zeby zobaczyc co mnie czeka. Bo programu przed zgłoszeniem nie znałem :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eliminacje to jeden dzień i raczej na imprezę bym się nie nastawiał...

 

...a to co się dzieje podczas kręcenia właściwego programu, pozostaje już w gestii uczestników :wink: ...jak zawsze potrzeba tylko "iskry" :D

aha i oto chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no musze w takim razie wykonać jutro telefon, urządza mnie nawet dwa dni różnicy

 

Działaj, działaj i wstydu nie narób... albo narób, wtedy wezmą Cię do programu :mrgreen:

 

Dzwoniłem i załatwiłem :P Spoko - będzie siara :D

 

Jadę 08.08 :P Ktoś od Nas jeszcze będzie tego dnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...