Skocz do zawartości

II Edycja Wydaje Ci się że umiesz Jeździć... TVN Turbo #####


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 886
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ALEX gratuluję 1 , to była super walka, i niezapomniane 3 dni, i 2 noce , myślę że trochę wspomnień na starość sobie zapewniliśmy szczególnie na odcinku testowym OS RODOWO

Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa i prawdziwą sportową rywalizację Tobie również gratuluję, chociaż szkoda, że "tylko" 3-go miejsca. Mogło byc naprawdę lepiej :wink: :!:

 

ALEX gratki! jak jazda z dzwonnikiem z Krakowa ?

Tak jakb pisałem i mówiłem wcześniej - naprawdę wielkie i niezapomniane przeżycie :!:

 

W moim przypadku to będzie 3 próba i może w końcu się uda

Kup Subaru i załapiesz się od 1-szego strzała :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex widziałem wczoraj program gratki morda !

jak OS z Leszkiem ?

 

Moje wrażenie z OS Rodowo opisałem tutaj http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=17&t=146207&start=600

W programie pokazli krótką relację, która w żaden sposób nie oddaje klimatu tego wyjazdu. W skrócie - kupa strachu i adrenaliny :mrgreen:

 

-- 24 lis 2011, o 08:27 --

 

ALEX, no właśnie... opowiedz o... Pogodynce

 

Więc ... nie brała za wiele czynnego udziału w integracji z uczestnikami :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, nie miałem kiedy napisać. ALEX wielkie, wielkie gratulacje za 1 miejsce :)

Czytałem Twoją recenzję dnia z Leszkiem... no nie lubię Cię :wink: :twisted:

Raz jeszcze gratki :mrgreen:

pumex1 napisał(a):

ALEX, no właśnie... opowiedz o... Pogodynce

Więc ... nie brała za wiele czynnego udziału w integracji z uczestnikami :wink: :mrgreen:

LOL, bała się :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej edycji dobrym przykładem jest Janusz Lelek...

 

gdyby Janusza jury znało z Kielc, to nawet nie musiałby wsiadać do auta 8)

 

ale... to jest własnie cały cymes, że jak Ci raz nie pójdzie to juz pupa blada - ...a Januszowi, właśnie wyjątkowo nie poszło :| ..szkoda - oglądałem i sam nie dawałem wiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wiemy kto wygra nastepna edycje jak sie dostanie :Pbeben no to ja juz gratuluje :P

 

W tym programie nie da się przewidzieć kto wygra,bo najlepsi zazwyczaj odpadają w eliminacjach nie wiedzieć czemu :roll:

W tej edycji dobrym przykładem jest Janusz Lelek...

 

Dokładnie. Kompletnie nieprzewidywalne są decyzje jury w czasie kwalifikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finałowy odcinek też był zaskakujący...

Przed finałem uczestnicy otrzymali jasną informację - "liczy się wyłącznie najlepszy czas w Imprezie STi". Jazda Lambo i GT-R "just for fun" :wink:

 

-- 26 lis 2011, o 22:57 --

 

W wielu odcinkach było tak,że niekoniecznie odpadali Ci,którzy byli najgorsi.

Prawda. Ale akurat z wycinków pokazanych w programie to nie wynika, tzn. producent programu mógł z obszernego materiału wybierać fragmenty, które mu pasowały. To co widać w odcinkach w małowiarygodny sposób odzwierciedla to, co działa się na torze, lotnisku :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie program wymaga ciągłego chwalenia, żeby coś w podobnej formule się utrzymało w przyszłym roku

 

osobiście z telewizji oglądałem przez ostatnie pół roku tylko f1 i ten program

 

zasady w pólfinale i finale były faktycznie mało zrozumiałe (w półfinale była chyba nawet sprzeczność z zapowiedzią na początku programu), ale zwycięzca nie budzi kontrowersji, gratulacje :D

 

może poprzez ten program doczekamy się sponsorowania lub choćby oprawy medialnej TVN Turbo którejś z imprez amatorskich, gdzie kryterium jest jedno - bardziej prymitywne i przez to zrozumialsze - czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasady w pólfinale i finale były faktycznie mało zrozumiałe

 

Półfinał i wczesniejsze etapy - awans zależał od subiektywnej oceny jury. Pamiętajcie jednak, że w programie pokazano wyłącznie szczątki przejazdów i z pewnością ocena na ich podstawie jest ładnie mówiąc ..... na wyrost.

 

Finał - reguły ustalone wcześniej były proste i bardzo przejrzyste. Liczy się wyłącznie czas. Uważam, że tak powinno być i kropka :!: Czysta rywalizacja sportowa bez punktów w stylu plejadowego golfa, czy strzelania z łuku :wink: :mrgreen: Zupełnie niepotrzebne było pokazywanie, a szczególnie komentowanie przejazdów GT-R i Lambo. Z uwagi na warunki na torze (deszcz), nikt nie odważył się zrobić tej próby z pomiarem czasu, bo tak jak powiedział Leszek, mogłoby się to skończyć dużymi kosztami :mrgreen: Decyzją organizatorów miał być to przejazd "wolny", wyłącznie ku uciesze zawodników.

Dlatego uważam obiektywnie, że tutaj nie ma pola do spekulacji :roll:

Pamiętajcie, że to jest telewizja i pokazują to, co chcą pokazać. Tak jest chyba z wszystkim ..... :wink:

 

może poprzez ten program doczekamy się sponsorowania lub choćby oprawy medialnej TVN Turbo którejś z imprez amatorskich

Obawiam się, że TVN Turbo raczej nie dysponuje dużym budżetem dla tego programu i podobnych 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...