Jump to content

II Edycja Wydaje Ci się że umiesz Jeździć... TVN Turbo #####

carlos-wrx
 Share

Recommended Posts

Właśnie obejrzałem. Lady z Imprezy jak z przedszkola i gościu z Merca to faktycznie masakra. No ale cóż, niektórzy mają parcie na szkło.

Fajnie, że wygrał chłopak z zajechanego Golfa. Skromnie i konkretnie.

Co do ekipy to faktycznie jest OK. Jak Bieleninik zaczynał pojawiać się w TV to jakoś mi nie leżał.

Natomiast teraz myślę, że jest to bardzo dobry wybór jako prowadzący. Pierniczy głupoty, nosi go

po kadrze i dzięki temu jest śmiesznie i zabawnie.

Kuzaj nie przebiera w słowach i potrafi dowalić.

Dorotka dobrze ich uzupełnia, najlepsza była na samym końcu programu.

"Ola, gdzie jest Ola? ... Jak nie ma Oli to się p.....li" :mrgreen:

Dobrze, że nie ma Kubata. W dodatku w uwadze też sprawia bardzo kiepskie wrażenie.

• Replies 886
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ie to,że ja taki miszczu,ale generalnie rozczarował ogarnianiem mustanga :shock:

No ale ewidentnie widać, że w mustangu szpery brak i nawet sam Pan Bóg by nim nie wykręcił tych piruetów na macie...

dziś ta Panna w podrabianym STI zabiła wszystko :mrgreen: , choć dla mnie nr.1 jako półdebil był gość w Mercedesie , z leżącym fotelem, i chwalący sie jako windykator :shock: :evil: totalna żenada , ale Leszek go super skomentował :twisted:

I popękaną przednią szybą ...

Nie sprawdzają tam czy samochód jest w stanie technicznym zgodnym z przepisami i nadaje się do jazdy ?

Nie sprawdzają tam czy samochód jest w stanie technicznym zgodnym z przepisami i nadaje się do jazdy ?

Nikt nic nie sprawdzał, a niektóre egzemplarze rzeczywiście trzymały się kupy tylko dzięki silnej woli. Więcej rudej niż lakieru.

kuzi tez w tym wahadle nieczego specjalnego nie pokazal

Dla mnie takie próby sa bez sensu. Nienaturalnym odruchem kierowcy jest wprowadzanie samochodu w poślizg. W odcinkach finałowych będzie konkurencja polegająca na wprowadzeniu Prosiaka w slajd. Popadało i instruktorzy postraszyli mnie, że auto jest mega nadsterowne. Pojechałem bardzo ostrożnie, bo bałem się piruetów. Mój "ślizg" wyszedł ...... "mało ciekawie" :mrgreen: Inna sprawa, że w finałowej części manewru trzeba było zaparkować w kopercie. Zagadałem się wcześniej z Carfitem i dowiedziałem się o tym ..... dopiero od jury na końcu :shock: :mrgreen:

nie wiem co mnie bardziej rozwaliło u tej panny totalne nieogranięcie auta ,czy świrowanie znaczkiem na wlocie..ja myslałem,ze od pajacowania znaczkami są ci mniej rozgarnieci (mówię o części ludzi a nie o wszystkich ze smigłem na masce-nie generalizuje i nie wrzucam do jednego wora!!)od BMW co do wszystkiego przyklejają znaczki M :mrgreen:

Dobra za 2h premiera kolejnego odcinka :D:D Ciekaw jestem co tym razem ze świnią przyjedzie :D

dziś ta Panna w podrabianym STI zabiła wszystko

do dziś mam ten widok przed oczami, żal :shock:

zabawa w bujaniem auta jest fajna... ale na czyms gdzie masz 100% czucia nawierzchni a nie na plycie zaoranej gdzie nagle COS cie zaskoczy :) ... no i przy wiekszej predkosci... a inna sprawa kazde auto prowadzi sie inaczej inne maja predyspozycje co boczkow inne nie... w odc 2 bylo tez parkowanie w kopercie na recznym... liczylem ze zobacze to z zew ... bo tez zaparkowalem :) ale widac cenzura nie puscila mojej geby :D

gość w niebieskiej Polówce,coś tam opowiadał,że ich pijany driver do rowu wepchnął w drodze na plan.Ogólnie fajnie pojechał,troszkę drapnął beczke przy przejeździe,ale ogólnie to zasłużenie przeszedł.

Pojawiła się znów ta panna w niby STi,nie wiem dla kogo jest wiekszym obciachem,dl grona kobiet czy dla uzytkowników subaru,osoba ,która musi korektorem oznaczać sobie ,która strona jest lewa a która prawa..

jakis tam Forek się w mocnym skrócie pojawił..

Co do poziomu to szału nie było,były nawet auta które mogły coś pokazać (Celica,Supra,200SX) ale poza niekontrolownymi bąkami nic nie było widać.

jednego nie rozumiem-skąd się drugi raz wzięło to dziewczę w tym subari STi,ja myslałem,że sami nowi kierowcy będą,a tu znów ta dziewczyna.

ALEX, przeszedł nasz ulubieniec :twisted::twisted::twisted: który twierdził, że nie miałeś styczności z mocniejszymi samochodami :mrgreen::lol:

-- So paź 08, 2011 5:54 pm --

jakis tam Forek się w mocnym skrócie pojawił..

z tego co mi się wydaje to była Czarna Mamba właśnie :D piękny gol :mrgreen::twisted:

od BMW co do wszystkiego przyklejają znaczki M

kiedyś słyszałem że w Polsce jeździ więcej BMW M niż M GMBH wyprodukowała :lol:

Dziś nie zdążyłem obejrzeć bo żona marudziła że zamęczam ją oglądanie Top Gear, więc musiałem się zmyć do warszatu :-)

małe sprostowanie:to nie była niebieska Polówka ale Ibiza,cos mi się źle w głowie zakodowało :mrgreen:

Czarna Mamba :?: dziwne coś tam o wiewiórce wspominali :mrgreen:

Wiem wiem,zapewne forumowiczka,ale gra musi być fair,ja bym odgwizdał zgranie ręką,gola nie uznał,dał żółta kartkę,usunął z boiska i paliwo spuscił :mrgreen::mrgreen:

co do tej blond "gwiazdy" w subru,przyznawanie się,że wiedziała jak trzymać ręce na kierownicy ,ale w czasie jazdy zapomniała ,kojarzą mi się z odpowiedziami Luwr na pytanie o stolicę Francji :!: :oops:

Za to w każdym odcinku wyziera zza pleców Dorotki Gardias Wiewiór w subarowej blue kurtce i okularach jak Belmondo.

Zimno już jak w psiarni a on w niczym innych chodzić nie chce :mrgreen:

Za to w każdym odcinku wyziera zza pleców Dorotki Gardias Wiewiór w subarowej blue kurtce i okularach jak Belmondo.

Zimno już jak w psiarni a on w niczym innych chodzić nie chce :mrgreen:

dzisiaj jakoś koło 19:30 była powtórka i...widziałem tego wiewióra :)

I w oczy rzucił mi sie jeszcze jeden subar,w momencie ,kiedy gadali z gościem od Prelude (kolejny pajac z siedzeniem typu leżanka) w tle pojawił się Forek,kolor bordowo-biały no i kurnik na masce :) stał trzeci do startu za zółtym 200SX.