Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo dziękuje :)

 

Niezła kolekcja.


 

 

A z ciekawości, jaka jest dopuszczalna maksymalna prędkość takiego zestawu?

Jak usłyszysz łubudubu to znaczy, że przekroczyłeś prędkość dźwięku  ;)

 

Raz mnie podkusiło polecieć 200. Było ok dopóki nie zajrzałem przez szyberdach jak nim kiwa :o:rolleyes:

 

 

 

wczoraj wyprzedził pojazd z Bawarii. Jechało "chwilowo" sporo powyżej dozwolonej a Pan mnie minął jakbym stał w miejscu. Na dachu miał box. Przez chwilę jechałem z nim ale jak tylko pomyślałem jakie byłyby skutki przyjęcia na maskę box'a szybciutko uciekłem na sąsiedni pas i mocno zwolniłem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeżdżący STI 2015 i wzwyż - czy Wy też macie problem z tylną półką wpadającą w wibracje? Generalnie dzieje się do przy małej prędkości na jedynce i dwójce (chyba kluczem są jakieś konkretne obroty silnika, ale jeszcze nie doszedłem jakie). Dzieje mi się to od jakiegoś czasu, podkładałem nawet samoprzylepne podkładki filcowe (jak do mebli), ale jest coraz gorzej (niezależnie od tego, czy to lato czy zima). Ktoś coś? Chyba zacznę się rozglądać za flokowaniem całej półki, może do tego deskę rozdzielczą od razu... :) Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Jakiś czas temu ktoś z forum wrzucił mój test Youtubowy XVa, więc i WRX STI powinno Was zainteresować :)

Jeździliśmy głównie w dobrze Wam znanym okolicom Arłamowa w dość śnieżnej, zimowej scenerii.

Link do materiału pod spodem:

 

 
Pozdrawiam!

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawe czy w MY15 można zaktualizować jakoś softem wyświetlacz do wersji MY16/17?

 

..trzeba zadać pytanie do Dyrekcji?;) ...ale będę w serwisie w poniedziałek na przeglądzie - to zapytam....:)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

U mnie pojawiło się skrzypienie przy wciskaniu sprzęgła. Ktoś rozwiązał ten problem?

 

Mowimy o skrzypieniu fotela? Bo w Spec.B przez jakis czas wydawalo mi sie, ze to pedal sprzegla skrzypi, a to noga wciskajaca skorzany fotel w plastikowa obudowe powodowala taki dzwiek ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie pojawiło się skrzypienie przy wciskaniu sprzęgła. Ktoś rozwiązał ten problem?

 

Mowimy o skrzypieniu fotela? Bo w Spec.B przez jakis czas wydawalo mi sie, ze to pedal sprzegla skrzypi, a to noga wciskajaca skorzany fotel w plastikowa obudowe powodowala taki dzwiek ;)

 

 

Mam to samo w Outbacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeżdżący STI 2015 i wzwyż - czy Wy też macie problem z tylną półką wpadającą w wibracje? Generalnie dzieje się do przy małej prędkości na jedynce i dwójce (chyba kluczem są jakieś konkretne obroty silnika, ale jeszcze nie doszedłem jakie). Dzieje mi się to od jakiegoś czasu, podkładałem nawet samoprzylepne podkładki filcowe (jak do mebli), ale jest coraz gorzej (niezależnie od tego, czy to lato czy zima). Ktoś coś? Chyba zacznę się rozglądać za flokowaniem całej półki, może do tego deskę rozdzielczą od razu... :) Dzięki z góry

Mam ten sam problem - czy ktoś to wyeliminował?

Zgłaszałem to podczas wizyty w serwisie - coś próbowali zrobić ale rezultat 0.... 

 

Dokładnie. Chodzi o fotel. Pojawiło sie to po 16 miesiącach użytkowania i przebiegu niecałych 18 tys. Km. Jakieś patenty na to?

 

Jeździłem z tym do serwisu 3 razy... aż w końcu sam rozsunąłem z tyłu suwak w fotelu i poruszałem druty w oparciu - pomogło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak rozumiem  wrx sti aktualnie produkowane ma silnik ej25 i jest to silnik na pośrednim wtrysku benz. z doładowaniem z 1 turbiny ?

czy konstrukcyjnie bliżej mu do FA20 z XT czyli bezpośredni wtrysk 

Edytowane przez Karenz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2017 o 16:27, Karenz napisał:

Jak rozumiem  wrx sti aktualnie produkowane ma silnik ej25 i jest to silnik na pośrednim wtrysku benz. z doładowaniem z 1 turbiny ?

czy konstrukcyjnie bliżej mu do FA20 z XT czyli bezpośredni wtrysk 

dwa różne silniki, średnica, skok, stopień sprężania inne przeznaczenia inne charakterystyki

ej257 pośredni wtrysk, jedna turbina


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...