Jump to content

Subaru WRX STI MY15

Recommended Posts

• Replies 9.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Cześć,   Mam to szczęście, że od czasu do czasu jeżdżę WRX STI i staram się jak mogę delektować jazdą tym "bydlątkiem" Samochód ten może nie jest idealny i nawet nie próbuje dorówny

Odbiegając trochę od temau Final Edition, przez ostatnie pół roku z hakiem szukałem dla siebie auta, miało być coś fajnego, sportowego, z pazurem. Początkowo nie brałem obecnego STI nawet pod uwagę (c

Czytam i czytam to forum od jakiegoś czasu... Chciałem sobie na jego podstawie wyrobić jakieś tam zdanie na temat WRX STI MY2015... Dodatkowo przeczytałem wszystkie chyba dostępne artykuły z testami/p

Posted Images

Piękny dupowozik :o ,mam nadzieje że nie będzie więcej ważył od hawka ,bo będzie się nadawał tylko pod remize jak evo X :P

Jedna rzecz ktora mnie zastanawia to dosc krotki zwis z przodu - podobnie do BRZ, ktory w BRZ jest umozliwiony brakiem przedniego napedu, czyli albo auto produkcyne bedzie musialo zmienic proporcje , albo brak napedu na 4 kola. Podejrzewam ze ten koncept jest kompletna makieta, upewnie sie w przyszla sobote - ciekawe na czy nadal bedzie bazowal na plycie podlogowej Legacy, czy zmodyfikowanej plycie BRZ.

Ja myśle ze bedzie FWD z silnikiem rządowym trzycylindrowym! Na filmiku animowanym jakoś tak dziwnie furczal...

Ja myśle ze bedzie FWD z silnikiem rzędowym trzycylindrowym! Na filmiku animowanym jakoś tak dziwnie furczal...

Ja myśle ze bedzie FWD z silnikiem rządowym trzycylindrowym! Na filmiku animowanym jakoś tak dziwnie furczal...

Ja myśle ze bedzie FWD z silnikiem rzędowym trzycylindrowym! Na filmiku animowanym jakoś tak dziwnie furczal...

ja jednak liczę, że nie będzie rzĄdowy, ale WBOKopozycyjny :)

Jaki nie będzie oby był szybszy niż poprzedni. Gdzieś czytałem, że ma być mniejszy, ale oglądając zdjęcia - a właściwie już tapetę na pulpicie :D - nie wydaje się. I dwie pary drzwi, sądziłem że będzie 2-drzwiowy. Ale stylistycznie w porządku. Czekamy na wnętrze i podwozie.

Nowy WRX spowodował, że nawet taki dinozaur jak ja wrócił na forum. Póki co to koncepcyjny samochód, ale pokazuje kierunek rozwoju. Jestem bardzo na tak. BRZ, nowy Forester, teraz koncepcyjny WRX wszystko idzie w dobrą stronę. Trzeba będzie szykować luidory na zakup.

Than, z tego co wiem, to FAP ma dosatczać ten nowy silnik twinair w ramach współpracy z japońcami. Chodzi o emisje CO2. Więc raczej dwa, nie trzy gary. I faktycznie chyba FWD bez szpery, albo max z eLSD.

Pzdr,

M.

Wygląda super ale mam nieodparte wrażenie że przód zerzniety jest z Jaguara ale to raczej dobry wzorzec do ściągania

A mnie się nie podoba.

No może gdybym go widział wygrywającego na rajdowych trasach zmienił bym zdanie. Ale dla mnie subaraki to były cywilne wersje tych potworków z rajdowych trans.

Wygląda super ale mam nieodparte wrażenie że przód zerzniety jest z Jaguara ale to raczej dobry wzorzec do ściągania

Napewno lepiej jak ściągają z Jaga niż z Lanosa to spory postęp.

Mam nadzieję, że swoim zwyczajem nie przerobią fajnego konceptu na nijaki samochód.