Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna rzecz ktora mnie zastanawia to dosc krotki zwis z przodu - podobnie do BRZ, ktory w BRZ jest umozliwiony brakiem przedniego napedu, czyli albo auto produkcyne bedzie musialo zmienic proporcje , albo brak napedu na 4 kola. Podejrzewam ze ten koncept jest kompletna makieta, upewnie sie w przyszla sobote - ciekawe na czy nadal bedzie bazowal na plycie podlogowej Legacy, czy zmodyfikowanej plycie BRZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ze bedzie FWD z silnikiem rządowym trzycylindrowym! Na filmiku animowanym jakoś tak dziwnie furczal...

 

Ja myśle ze bedzie FWD z silnikiem rzędowym trzycylindrowym! Na filmiku animowanym jakoś tak dziwnie furczal...

 

ja jednak liczę, że nie będzie rzĄdowy, ale WBOKopozycyjny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki nie będzie oby był szybszy niż poprzedni. Gdzieś czytałem, że ma być mniejszy, ale oglądając zdjęcia - a właściwie już tapetę na pulpicie :D - nie wydaje się. I dwie pary drzwi, sądziłem że będzie 2-drzwiowy. Ale stylistycznie w porządku. Czekamy na wnętrze i podwozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy WRX spowodował, że nawet taki dinozaur jak ja wrócił na forum. Póki co to koncepcyjny samochód, ale pokazuje kierunek rozwoju. Jestem bardzo na tak. BRZ, nowy Forester, teraz koncepcyjny WRX wszystko idzie w dobrą stronę. Trzeba będzie szykować luidory na zakup.

 

 

Ja myśle ze bedzie FWD z silnikiem rządowym trzycylindrowym! Na filmiku animowanym jakoś tak dziwnie furczal...

 

Than, z tego co wiem, to FAP ma dosatczać ten nowy silnik twinair w ramach współpracy z japońcami. Chodzi o emisje CO2. Więc raczej dwa, nie trzy gary. I faktycznie chyba FWD bez szpery, albo max z eLSD.

 

Pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super ale mam nieodparte wrażenie że przód zerzniety jest z Jaguara ale to raczej dobry wzorzec do ściągania

 

Napewno lepiej jak ściągają z Jaga niż z Lanosa to spory postęp.

 

Mam nadzieję, że swoim zwyczajem nie przerobią fajnego konceptu na nijaki samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...